تحلیل تکنیکال ترون

تحلیل تکنیکال ترون

شما میتوانید ارز های محبوب خود را  , که درصد سود بالایی به خریداران خود میدهد را در سریع ترین زمان ممکن تهیه کنید.

مراحل استفاده از تحلیل تکنیکال ترون :

  1. ثبت نام
  2. عضویت VIP

تحلیل تکنیکال ترون چیست ؟

تحلیل تکنیکال ترون ماشین مجازی غیر متمرکزی است که برای پیشرفت در اینترنت غیر متمرکز ایجاد شده است. این ارز مثل اتریوم به رونق‌دهندگان دپ‌ (اپلیکیشن‌ غیر متمرکز) شرایط ایجاد و استفاده دستورالعمل سخت را بواسطه قراردادهای دیجیتال روی بلاک چین خرید ترون خود می‌دهد.

این پلتفرم توانایی پردازش ۲۰۰۰ تراکنش در لحظه را دارد؛ این کارکرد تحلیل تکنیکال ترون را در همیاری با پردازنده‌های اصلی مثل پی‌پال قرار می‌دهد. مناسب تر از همه، این ارز برخوردار از کارمزد تراکنش صفر است و قادر هستید میلیون‌ها دلار TRX را به هر جایی از دنیا در چند لحظه و بدون پرداخت کارمزد ارسال کنید.

بمنظور فهم بهتر مسئولیت تاریخی رونق‌دهندگان تحلیل تکنیکال ترون اول بایستی اینترنت غیر متمرکز را بفهمید. اینترنت غیر متمرکز با اینترنتی که در حال حاظر از آن استفاده می‌کنیم فرق‌های مهمی دارد و شرکت‌ هاستینگ در آن موجود نیست؛ بلکه کل اینترنت بواسطه کاربران اعمال می‌شود.

تحلیل تکنیکال ترون
تحلیل تکنیکال ترون

تا به الان معنای وب غیر متمرکز غیرممکن به نظر می‌رسید و توانایی پردازش دنیا برای آن کفایت نمی‌کرد. با این وجود هویت شفاف شبکه‌ی بلاک‌چین جهت انجام چنین مسئولیت آرمانی به نظر می‌رسد؛ این درست همان نقشی است که این روز در جستجوی آن است.

پیشینه تحلیل تکنیکال ترون

ماجرای این ارز از اوایل ۲۰۱۷ آغاز می‌شود. در آن هنگام مدیرعامل کمپانی جاستین سان، به‌صورت قانونی موسسه غیر انتفاعی را که در حال حاضر با اسم تحلیل تکنیکال ترون می‌شناسیم در سنگاپور بنا کرد. هدف این موسسه، ساختن زیربنایی برای اینترنت غیر متمرکز و آماده کردن سیستم نظارت دمکراتیک در این شبکه‌ی تازه بود.

در حال حاضر این رمز ارز به خاطر سرعت تراکنش بالا و مدیرعامل سرحالش، جاستین سان شناخته می‌شود.

تکنولوژی امور مالی برای سان ناشناخته نبود، چراکه او شاگرد بنیانگذار علی‌بابا، جک ما بود. سان از دانشگاه جک ما یعنی هوپان فارغ‌التحصیل شده بود و در همان موقع در لیست فوربز، جزو «۳۰ نفر اعلی زیر ۳۰ سال چینی» و «۳۰ نفر اعلی زیر ۳۰ سال آسیایی» قرار گرفته بود. بایستی دقت کرد که سان پیش از ارائه تحلیل تکنیکال ترون در قسمت بلاک‌چین معروف شده بود.

تحلیل تکنیکال ترون
تحلیل تکنیکال ترون

سان نماینده‌ی مرکزی ریپل (Ripple) در چین بود. این درجه او را در جایی قرار می‌داد که قادر بود با شبکه‌ای از اشخاص که روزی برای تبدیل ایده‌ی تحلیل تکنیکال ترون به حقیقت احتیاج دارد، در ارتباط باشد. او همینطور اپلیکیشن استریم آنلاین پرطرفداری به عنوان پیوو (Peiwo) بنا کرد، هم اکنون این اپلیکیشن ۱۰ میلیون کاربر در چین دارد.

نکته جالب اینکه ، تحلیل تکنیکال ترون را چند ماه بعد در پیوو استفاده کرد. این هماهنگ‌سازی به توسعه این ارز در منطقه کمک کرد، همینطور این روش میزان کاربران این ارز را بیشتر داد.

پیشرفت ارائه نخستین کوین ICO

انتشار رمز ارز از اهمیت بالایی حائظ برخوردار بود. بنیاد تحلیل تکنیکال ترون در طی ICO ترونیکس ، ۷۰ میلیون دلار برای پیشرفت هرچه بیشتر سازمان رمز ارز کسب کرد. در طی این واقعه سپرده‌گذاران برای بیت‌کوین یا اتریوم، ترونیکس دریافت می‌کردند. در زمان فروش نرخ هر ترونیکس ۰٫۰۰۱۹ دلار بود.

توکن‌های TRX توکن‌های پراستفاده بودند که بواسطه بنیاد تحلیل تکنیکال ترون فرستاده می‌شدند و مانند ارز رابطی برای کلیه توکن‌های بر اساس تحلیل تکنیکال ترون کار می‌کردند. این توکن‌ها در شبکه‌ی MainNet باقی می‌ماندند و تراکنش‌های راحت را در کل شبکه‌ی بلاک‌چین آسان می‌کردند.

در ۲۰۱۸ سان را به یکی از ۱۰ ارز دیجیتال معتبر مبدل کرد. این دست‌آورد به رونق‌دهندگان این پلتفرم، سابقه و امیدی برای نشر بلاک‌چین خودشان را داد. این اقدام این امکان را داد تا از بستر ERC-20 در شبکه‌ی اتریوم به توکن‌های TRX جا به جا شوند که از دستورالعمل بومی بهره می‌برد. هزینه تراکنش‌ها صفر است.

بنیاد

تحلیل تکنیکال ترون

بنیاد  این ارز یک موسسه غیر انتفاعی است که روی پیشرفت عوامل بهره گیری از TRX و دستورالعمل تحلیل تکنیکال ترون دقت دارد. در حال حاضر ترونیکس روی یکی از وسیع ترین شبکه‌های غیر متمرکز جهان فعالیت می‌کند. به جز آن، کل دستورالعمل ترون متن ‌باز است. پلتفرم‌های متن‌ باز ایمن‌تر هستند؛ چراکه جامعه‌ی کاربران به هر چیزی برای تست احتیاج است، دستیابی دارند.

چه گروه‌هایی این ارز را رونق می‌دهند؟

کانون توسعه تحلیل تکنیکال ترون (Tron Development Hub) طرحی متن ‌باز است که رونق‌دهندگان را به ثبت نام و مشارکت دعوت می‌کند. هدف این کانون آموزش اشخاص با علم کم، نه صرفا برای بهره گیری از شبکه بلکه مشارکت و در نتیجه هدف دادن به آن است.

کدام سازمان‌های مالی از این ارز بهره می‌برند؟

Refereum: بستر رفریوم به گیمرهای در حال استریم یا تماشاچیان در زمان دیدن استریم، امکان کسب ترونیکس می‌دهد. توانایی بزرگی در سازمان‌دهی گیمینگ و بلاک‌چین موجود است. اهداف این بستر بواسطه سرویس‌های استریم DLive در همکاری با BitTorrent صورت می‌گیرد.

Metal Pay: متال پی (Metal Pay) سرویس‌های پرداخت آنلاینی جهت ارسال پول به کل جهان است که با این رمزارز همیاری می‌کند. این یعنی که کاربران قادرند به سادگی توکن‌های TRX خود را بوسیله وب‌سایت متال پی به پول نقد تغییر دهند. این وب‌سایت روند خرید TRX را که قبلا برای بعضی از مردم مسئله ساز بود، راحت می‌کند.

سامسونگ: سامسونگ، این ارز را به بلاک‌چین خود به اسم Blockchain Keystore افزود. این بدین معناست که کاربران تازه ترین ورژن گوشی‌های سامسونگ، حالا قادرند بواسطه اپ‌استور سامسونگ به دپ‌های این ارز دستیابی پیدا کنند. این کار موفقیتی بزرگ برای این بلاک‌چین است؛ چراکه سازندگان محتوا توانایی کسب مبالغ زیادی برای جبران زحماتشان خواهند بود و همینطور دپ‌ها در یکی از گسترده‌ترین بازارهای اپلیکیشن دنیا ارائه می‌شوند.

تحلیل تکنیکال ترون
تحلیل تکنیکال ترون

تحلیل تکنیکال ترون برای ایمنی شبکه خود از چه شیوه‌ای بهره می‌برد؟

شبکه تحلیل تکنیکال ترون از روند کار اجماع گواهی اثبات سهام انتقال داده شده (DPoS) بمنظور ایمنی بلاک‌چین بهره می‌برند. DPoS شبیه روند کار اجماع گواهی اثبات سهام (PoS)، برای کاربران شرایط کسب درآمد ثابت (درآمد منفعل) را به واسطه استیک کردن دارایی‌هایشان در والت‌های شبکه فراهم می‌کند.

Pos رو به روی DPoS

بر‌عکس سیستم PoS، در سیستم DPoS فقط گره‌های (node) انتخاب شده قادرند تراکنش‌ها را قبول کنند. در ساختمان ، جامعه‌ی کاربران هر ۶ ساعت ۲۷ بهترین نماینده (Super Representative) را برای انجام این مسئولیت بااهمیت انتخاب می‌کنند. این نماینده‌ها بوسیله جامعه‌ی کاربرانی که ترونیکس استیک انجام می‌دهند انتخاب می‌شوند. بایستی دقت کرد که کلیه این روند بواسطه سازمان نامتمرکز خودگردان (DAO) صورت می‌گیرد.

موسسه نامتمرکز خودگردان (دائو یا DAO)

دائوها هنوز‌هم گونه‌ای از نظارت نامتمرکز در قسمت کریپتو هستند. به دائو مثل گروهی از قراردادهای دیجیتال نگاه کنید که گره‌ها این امکان را دارند جهت مشخص‌کردن قدم بعدی سازمان به آن‌ها رأی بدهند. دائوها شیوه‌ای نامتمرکز و دمکراتیک جهت رونق پلتفرم‌ها طبق راه و روش جامعه‌ی کاربران هستند.

همکاری تحلیل تکنیکال ترون و بیت تورنت Bittorrent

در تاریخ جولای ۲۰۱۸، بنیاد تحلیل تکنیکال ترون مجدد در تیتر اخبار بود. این‌دفعه، خبر خرید وسیع‌ترین شبکه‌ی همتا به همتای اشتراک فایل بدین معنا که بیت تورنت بواسطه این رمز ارز نشر شد. بستر‌های اشتراک فایل مثل بیت تورنت نخستین صورت شبکه‌های غیر متمرکز در واقعیت بودند. این پلتفرم‌ها شالوده‌ی نوآوری بلاک‌چین را سال‌ها پیش بنیانگذاری کردند. توکن بیت تورنت (BTT) روی بلاک چین نشر یافته است، این توکن به عنوان مشارکت کاربران در کار اشتراک‌گذاری فایل در پلتفرم تورنت به آن‌ها داده می‌شود و به ادامه‌ی حیات تورنت کمک می‌کند.

استاندارد توکن

« TRC-10 » استاندارد توکن فنی است که بواسطه بلاک چین تحلیل تکنیکال ترون به‌صورت بومی حمایت می‌شود. خصوصیت TRC10، شرایط ساخت راحت است، اغلب توکن‌ها در بلاک چین با این استاندارد ایجاد شده‌اند. معتبر‌ترین توکنی که با این استاندارد ایجاد شده، توکن بیت تورنت (BTT) است. TRC10 بوسیله API امکان دسترسی دارد.

TRC-20 استاندارد فنی است که بمنظور معاهده دیجیتال در بلاک چین بکارگرفته می‌شود و از ماشین مجازی (TVM) حمایت می‌کند. در بحث مقایسه‌ی این دو استاندارد می‌شود بیان کرد کارمزد TRC10 به نسبت TRC20، هزار برابر پایینتر است، همینطور TRC20 دارای هزینه پهنای باند جهت انتقال API و صورت گرفتن واریز است.

تحلیل تکنیکال ترون
تحلیل تکنیکال ترون

ترونیکس (TRX) چیست و چه کارایی دارد

ترونیکس (TRX)، رمزارز بومی شبکه‌ی تحلیل تکنیکال ترون است. کوین ترونیکس برخوردار از بیشترین موجودی ۱۰۰,۸۵۰,۷۴۳,۸۱۲ ترونیکس است. در تاریخ ۲۵ تیر ۱۴۰۰، تقریبا ۷۵ میلیارد از این توکن‌ها در حال گردش بود. دقت داشته باشید که بعد از پذیرش تراکنش‌ها بواسطه استیک کنندگان این رمزارز، TRX تازه ایجاد شده و به این استیک کنندگان جایزه داده می‌شود.

تراکنش‌های تحلیل تکنیکال ترون بدون ‌کارمزد هستند که جزو خصوصیت خوب آن است، این موضوع به شبکه این امکان را می دهد تا از ۲۰۰۰ تراکنش بدون کارمزد در هر لحظه حمایت کند.

خرید تحلیل تکنیکال ترون از یک صرافی دارای اندکی کارمزد برای هزینه‌ی متصل شدن به فروشنده می‌شود. از این ارز می‌شود برای ترید با دیگر رمزارزها مثل بیت‌کوین و اتریوم بهره برد. این نوع خریدها و تریدها شامل کارمزد صرافی است.

نرخ ترونیکس (TRX) چه میزان است و آن را چگونه به دست بیاوریم

روش‌های بسیاری برای مشاهده نرخ لحظه‌ای TRX وجود دارد که در ادامه مقاله چند نمونه از آن‌ها را خواهیم گفت:

عبارت «trx price» یا «tron price» را در گوگل جستجو کنید.

از وب‌سایت رسمی ، نرخ ترونیکس (TRX) را ببینید.

از وب‌سایت کوین‌مارکت‌کپ یا کوین‌گکو، نرخ TRX و دیگر رمزارزها را به همراه چارت ببینید.

پیشینه قیمت

ترونکیس برای بار اول بار در 2017 و در جریان ICO با نرخ ۰٫۰۰۱۹ دلار ارائه شد. در اوایل 2018، این رمزارز شاهد تکامل بسیاری بود و نرخ آن به بیشتر 20 سنت رسید، در این هنگام TRX جزو بهترین رمزارزها قرار گرفت.

با ترکیدن حباب بازار رمزارزها در 2018، نرخ ترونیکس سقوط شدیدی کرد. در جریان بول ران 2021، نرخ ترونکیس به بیشتر از 15 سنت رسید.

از کجا میتونم تحلیل تکنیکال ترون بخرم؟

به‌طور تقریبی کلیه صرافی‌هایی که شرایط خرید ارز دیجیتال را آماده می‌کنند، امکان خرید تحلیل تکنیکال ترون به‌شکل مستقیم یا بواسطه خرید تتر را فراهم کرده‌اند. همینطور اگر رمزارزهای دیگر را دارید، می‌شود با معامله در صرافی‌های گفته شده یا صرافی‌های غیر متمرکز (DEX) این ارز را به دست آورد.

استخراج و ماینینگ

TRX امکان استخراج ندارد و توکن‌های آن به‌ واسطه استیک توکن‌های موجود جهت کمک به پذیرش تراکنش‌ها به‌ دست می‌آید. استیک‌کننده‌ها با پذیرش تراکنش‌ها یا ساخت توکن، کارمزد می‌گیرند.

استیکینگ (TRX)

استیکینگ به گروهی از خواسته‌های حیاتی سرویس‌ می‌دهد که یکی از آن‌ها، شرایط کسب درآمد ثابت به کاربران است. در سازمان ، کاربران ترونیکس‌ها را با مقایسه یک به یک استیک می‌کنند. هرچقدر میزان بالاتری استیک کنند، توان پاور (TRON Power) زیادتری کسب می‌کنند. تحلیل تکنیکال تحلیل تکنیکال ترون پاور در سیستم این ارز حیاتی است. از دیگر اهداف مهم ، امکان رأی دادن به بهترین نماینده هاست. بایستی دقت داشت که هر کاربر بعد از سه روز قادر است رمز ارز پاور خود را به ترونیکس مبدل کند.

کیف پول دیجیتال

دو روش مهم جهت ذخیره توکن‌های موجود است و هر‌یک مزایا و معایبی دارند. اگر در حوزه رمزارز هنوز مبتدی هستید و قصد دارید حجم کمی TRX بخرید، یک والت موبایل برای شما کفایت می‌کند. دپ ولت (TRON) به صورت رایگان در iOS و اندروید برای دانلود و استفاده وجود دارد. در ادامه مقاله دو شیوه ذخیره‌سازی تحلیل تکنیکال ترون گفته شده است.

کیف پول موبایل

بُعد مثبت ولت موبایل راحت بودن بکارگیری و آماده ساختن دسترسی پرسرعت به رمزارزها است، بُعد منفی آن‌ این هست که معمولا در مرز حمله‌ی کلاهبرداران و هکر‌ها هستند. توجه داشته باشید که ولت موبایلتان همواره آنلاین و بر این اساس همیشه در معرض خطر است. از جمله این ولت‌ها می‌شود  لینک (TronLink) و تراست والت (Trust Wallet) را نام برد.

کیف پول سخت‌افزاری

درصورتیکه قصد دارید حجم متعددی TRX  نگهداری کنید یا در خصوص امنیت ذخیره‌سازی رمزارزتان دغدغه دارید، ولت سخت‌افزاری گزینه خوبی است. کمپانی‌هایی مثل لجر (Ledger) و ترزور (Trezor) والت‌های سخت‌افزاری قابل نقل ایجاد کرده‌اند.

ولت‌های سخت‌افزاری مطمئن‌تر از ولت‌های گوشی هستند؛ چراکه رمزارزها را به‌صورت آفلاین نگه می‌دارند. از این روش با عنوان ذخیره‌سازی سرد (Cold Storage) یاد می‌شود. نقطه ضعف این دستگاه‌ها قابل لمس بودن است و آن‌ها را باید از ریسک‌های دنیای حقیقی مثل دزدیده‌شدن و آتش‌سوزی در امان نگه داشت. همینطور این دستگاه‌ها بیشتر از صد دلار ارزش دارند؛ این ارزش برای افراد مبتدی بازار جالب نیست.

تحلیل تکنیکال ترون
تحلیل تکنیکال ترون

مرورگر بلاک چین

کارایی مهم مرورگر بلاک چین این هست که برای کاربران این شرایط را فراهم می‌کند تا در خصوص بلاک‌های استخراج‌شده و تراکنش‌هایی که جدیدا روی بلاک چین صورت گرفته است، به تحقیق بپردازند. اصلی‌ترین خصوصیت مرورگر بلاک چین برای کاربران پی‌جویی تراکنش‌ها است.

آینده رمزارز

اگر به توانایی پنهان در شبکه‎ و آینده‌ی رسانه‌ی آنلاین تمایل دارید، سپرده‌گذاری روی آن جذاب است. توکن‌های ترونیکس (TRX) جهت سروکار داشتن با شبکه‌ی تحلیل تکنیکال ترون لازم هستند، به همین دلیل سپرده گذاری خوبی به شمار می‌آید‎؛ خصوصا اگر مخترع محتوای مشتاقی هستید یا به رسانه علاقه‌مند هستید و قصد دارید با دپ‌های روی شبکه ارتباط داشته باشید.

با این وجود به خاطر آنکه تحلیل تکنیکال ترون ، ارزی دیجیتال است، در صحنه تغییر قرار دارد. با نرخ ۰٫۰۵۴ دلار، این رمز ارز شامل رمزارزهای گران نیست؛ اما قواعد سپرده گذاری ثابت است. پیش از سپرده گذاری به درستی بررسی کنید و همیشه مرز ضرر خود را مد نظر بگیرید.

تحلیل تکنیکال ترون
تحلیل تکنیکال ترون

حواشی

مانند اغلب پروژه‌های اصلی رمزارز، تحلیل تکنیکال ترون هم جوانب خود را دارد. مسئله مهم نگرانی در خصوص این پروژه این حقیقت است که ظاهرا این دستورالعمل از دیگر پلتفرم‌ها سرچشمه گرفته است.

به عنوان مثال تحلیل تکنیکال ترون از دستورالعمل های گوناگونی مثل IFPS و فایل‌کوین (Filecoin) (Bitswap، PoRep، PoSt) بهره می‌برد اما آن‌ها را در اوراق سفید (Whitepaper) خود به‌عنوان منبع قرار نمی‌دهد. این نبود منبع سبب شده است برخی از کاربران ضد این ارز صحبت کنند.

در پاسخ به مطالبه تقلبی، سان بیان می کند این آشفتگی ناشی از ترجمه‌ی غلط است. او گفته است که مترجمان اوراق سفید، جزئیات با اهمیتی که در ورژن اصلی چینی مدرک وجود داشت، فراموش کرده اند. با وجود این مطالبه، دیگر کاربران اجتماع به وجود این مسئله در ورژن چینی هم اشاره کرده‌اند.

صحبت پایانی

تحلیل تکنیکال ترون همیشه راهی برای سر تیتر قرار گرفتن پیدا می‌کند. از غذا خوردن مدیرعامل این ارز با وارن بافت تا نشر پلتفرم دیفای (DeFi) تازه، این پروژه ذهن و قلب کاربران رمزارز را در کل جهان تصرف کرده و دیدن ایده های گروه پیشرفت تحلیل تکنیکال ترون گیرا است.

Rate this post
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

17 − 11 =