سایت معتبر خرید و فروش بیت کوین

خرید ارز های دیجیتال

شما میتوانید ارز های محبوب خود را  , که درصد سود بالایی به خریداران خود میدهد را در سریع ترین زمان ممکن تهیه کنید.

مراحل خرید ارزهای دیجیتال :

  1. ثبت نام و عضویت
  2. اضافه کردن ارز انتخابی به سبد خرید
  3. پرداخت و شارژ شدن کیف پول مجازی شما

سایت معتبر خرید و فروش بیت کوین بییت کوین در سال 2017 میلادی غوغایی بر پا کرد. بیت کوین موفق شد از مرزهای دیده نشدن و محو شدگی به اینکه کاملا یک دفعه اعتبار خودش را به حدود  20000 دلار در هر سکه برساند. البته این سرعت هیجان انگیز و عجیب رشد، در حال حاضر مقداری از هیجانش کم شده و به حالت سکون رسیده است. اما همچنان هم متخصصان بازار ارزهای دیجیتال بر این باورند که بیت کوین یک ارز آینده دار هست.

 

به همین خاطر ممکن هست که شما هم قصد داشته باشید شانس خود را در خرید بیت کوین امتحان کنید. آنطور که مشخشصه  این کار منطقی و پر از سود باشد. ولی حواستان باشد هر سایتی که بیت کوین می‌ فروشد قابل اطمینان نیست! به همین دلیل این مقاله را مطالعه کنید تا خدمتتان عرض کنم که سایت معتبر خرید و فروش بیت کوین دارای چه خصوصیاتی هست؟! و شما باید از چه سایتی و با چه ویژگی هایی، بیت کوین و یا دیگر ارزهای دیجیتالی را با اطمینان کامل بخرید؟!

Coinbase گسترده ترین سایت خرید و فروش بیت کوین معتبر در دنیا

Coinbase گسترده ترین و سایت معتبر خرید و فروش بیت کوین در کشور آمریکا محسوب می شود. کوین بیس  هم کیف نگهداری آن را به طور یکپارچه عرضه می نماید. این سایت خرید و فروش بیت کوین جزء راحت ترین پلتفرم ها جهت آغاز کار های شما در خرید و فروش بیت کوین هست. سایت معتبر خرید و فروش بیت کوین Coinbase همینطور Bitcoin Cashو Ethereum و litecoin را ساپورت می‌ کند.

سایت معتبر خرید و فروش بیت کوین
سایت معتبر خرید و فروش بیت کوین

بمنظور شروع  فعالیت در Coinbase نخست باید در این سایت عضو شوید. در مرحله بعدی باید داده های حساب بانکی خود را به شناسه کاربری خودتان متصل کنید. پس از گذراندن این مراحل شما این امکان را دارید به سادگی مبلغ داخل حساب خود را منتقل کنید و آن‌ها را به همان شکلی که می خواهید از بیت کوین به دلار و بالعکس به بیت کوین تغییر (change) دهید.

بنا بر چند علت مهم Coinbase در اول فهرست تعدادی از سایت معتبر خرید و فروش بیت کوین قرار دارد. اولین علت این هست که کیف پول بیت کوین آن خیلی مطمئن است. این کیف پول به وسیله موبایل یا یک سیستم رایانه ای توانمند مثل لب تاپ امکان دستیابی دارد. کیف پول Coinbase جهت  پذیرفتن ماهیت صاحب کیف پول از دو مورد شناسایی بهره می گیرد. همینطور از ورژن های پشتیبانی دیجیتالی و کاغذی اضافه در گنجینه ‌های مطمئنی که در کل دنیا پنهان کرده، بهره مند هست.

در صورتیکه باقی مانده حساب مشتری در کیف پولش از مرز 250000 دلار بگذرد، Coinbase  وظیفه ی خودش  می‌داند که از سرمایه کاربر به صورت دقیق تر و خاص تری نگه داری کند تا در معرض حمله کلاهبردار ها قرار نگیرد. همینطور این بسایت معتبر خرید و فروش بیت کوین تقریبا 98 درصد از سرمایه های کاربران خودش را به شکل آفلاین مراقبت می‌ کند. بنا بر این پول مشتری ‌ها در مقابل حمله تخریب گر کلاهبردار ها ایمنی بیشتری دارد. تمام این عوامل تعیین می کند که چرا Coinbase   بهترین سایت های خرید و فروش بیت کوین در آمریکا هست و نام  مفتخر لیدِر ارزهای دیجیتالی در این کشور مختص خودش هست.

Robinhood سایت معتبر برای خرید بیت کوین

سایت Robinhood در اوایل فعالیت، خود را همانند یک متولی سهام معرفی کرد. اما به تازگی کار های خود را در خصوص عرضه سرویس  در زمینه ارز ها رونق داده است. جالب ترین بخش کار کردن با سایت Robinhood این هست که برای   سرویس های عرضه شده هیچ گونه مبلغی دریافت نخواهد شد و یا خرید بیت کوین با حداقل ترین حق العمل انجام می شود. شما این امکان را دارید که علاوه بر بیت کوین،  دیگر ارزهای دیجیتالی دلخواهتان را جهت خرید و فروش بدون هیچ هزینه‌ ای در این سایت معتبر خرید و فروش بیت کوین  و همینطور فروش سریع بیت کوین انجام دهید.

Robinhood از معامله های Cryptocurrency و اطلاعات صحیح موجود در بازار در پلتفرم خود حمایت می‌ کند. سکه‌ های خریداری شده توسط شما در همان حساب کاربری که در سایت Robinhood درست کرده اید، نگهداری می‌شوند. پایه کار سایت Robinhood بر عرضه سرویس روی تلفن همراه می باشد. اگر چه شما قادر هستید که با استفاده از یک تبلت نیز مدیر پول خود  باشید. علت اینکه سرویس های این سایت روی دستگاه‌های قابل حمل نسبت به کامپیوترهای معمولی عرضه می‌ شود این است که  ناظران سایت معتبر خرید و فروش بیت کوین باور دارند که اینگونه، ریسک بر ملا شدن داده ها و حمله هکرها به حساب مالی مشتری هایشان کاهش می‌ یابد.

Cash App برترین بستر بیت کوین از لحاظ همه کاره (مولتی) بودن

این یکی دیگر از بستر های تلفن همراه است که می‌توانید کار های خرید و فروش ارزهای دیجیتالی خودتان را بی هیچ هزینه ای در آن انجام دهید. اگرچه این برنامه امکان ارسال انواع مختلف پول به حساب‌های بانکی دیگران را هم دارد. ولی خب این برنامه برای مردم جهان جذابه.

سایت معتبر خرید و فروش بیت کوین
سایت معتبر خرید و فروش بیت کوین

یکی از خصوصیات کار کردن با Cash App این هستش که در این پلتفرم احتیاجی به سِیو کردن ارز در هیچ کجا به جز حساب کاربری خودتان نیست. بنا بر این این امکان را خواهید داشت به سادگی و هر لحظه ای که بخواهید بیت کوین‌های خود را بخرید و بفروشید. اگرچه در صورتی که بخواهید در حساب کاربری خود پول نگه داری کنید، تعداد خرید های شما در طول هفته نباید از 10000 دلار بیشتر شود. البته برای تعداد فروش های بیت کوین خود هیچ چارچوبی ندارید.(هر چقدر میخوای بفروش)

Binance معتبر ترین سایت خرید بیت کوین

سایت Binance از بیت کوین و دیگر ارزهای دیجیتالی مثل اتریوم  و خود سکه Binance که  آن را BNB می نامند، حمایت می ‌کند. سایت Binance سرویس های مجانی ارائه نمی دهد. به عبارتی به ازای هر معامله بیت کوین یا دیگر ارزهای دیجیتالی 0.10 % هزینه از شما می خواهد. ولی این سایت معتبر خرید و فروش بیت کوین از  لحاظ دیگری گزینه مناسبی خواهد بود. اگر قصد داشته باشید روی دیگر ارزهای دیجیتال به غیر از بیت کوین سرمایه‌ گذاری کنید، می‌توانید سرویس های مورد نیار جهت خرید و فروش را از این سایت دریافت کنید.

Binance از سایر ارزهای دیجیتالی مثل EOS, Skycoin, TRON, ICON, Ethereum Classic, Litecoin, Ripple, Stellar Lumens, Bitcoin Cash  نیز حمایت می‌ کند.

همینطور ارزهایی که به ارزهای رمز پایه معروف هستند هم در این بستر می توانند سایت معتبر فروش بیت کوین کار کنند. شاید تا به حال  مطالبی در مورد ارزهای رمز پایه شنیده باشید. اما خیلی زود خبر های آن در دنیا پخش شده و علاقه مندان بسیاری پیدا خواهد کرد. اگرچه بهتر است این مسئله را در باره Binance بدانید، با این وجود که این بستر ارزهای دیجیتالی متنوعی را حمایت می‌کند، اما اخباری از مسائل به وجود آمده در آن، زمان استفاده از موبایل های دارای سیستم عامل اندروید وجود دارد. همینطور بر اساس صحبت های بعضی از کاربران  که زمان دریافت ارزهای ویژه خود  تاخیر در کارکرد این سایت معتبر خرید و فروش بیت کوین را احساس کرده اند.

و همینطور سایت Binance  از بیمه ای برخوردار نیست. خود این مسئله ممکن است قابل تامل بوده و باعث دغدغه و استرس کاربران  شود. در هر صورت در بحث مواجه شدن با ارزهای دیجیتالی و انتخاب بستری که می‌خواهید معاملات خود را در آن انجام دهید، در نظر گرفتن جوانب همیشه نیاز است.

Coinbase Pro سایت خرید و فروش بیت کوین معتبر

سایت Coinbase Pro که در گذشته به اسم GDAX معروف بود، یک بستر تجاری سخت همراه  با صفحه‌ نمایش ‌هایی  برای افرادی که با ترمینال‌های Bloomberg یا سیستم‌عامل‌های فعال سهام کار می‌کنند، آشنا هست.

اگر قصد داشته باشید که کار بیت کوین یا دیگر ارزهای دیجیتالی خود را با استفاده از این بستر انجام دهید، باید به ازای هر تراکنش  تقریبا 0.04 تا 0.05 درصد حجم معاملات خود را برای پرداخت هزینه در نظر داشته باشید. Coinbase به خاطر همین عدد بالای گرفتن هزینه، مناسب افرادی است که مبالغ بالایی از بیت کوین را مبادله می ‌کنند.

سایت معتبر خرید و فروش بیت کوین
سایت معتبر خرید و فروش بیت کوین

از آنجا که GDAX در حال حاضر به Coinbase Pro تغییر داده شده، سایتی مطمئن است. Coinbase Proدرست مثل Coinbase ، پول نقد مشتریان خود را تا سقف 250،000 دلار بیمه می‌کند و بیشتر سکه‌ها به خاطر پیشگیری از دزدیده شدن، به شکل آفلاین و فیزیکی نگه داری می‌ شوند.

Coinmama  یکی از سایت های معتبر خرید بیت کوین فوری

Coinmama یکی از معتبر ترین سایت خرید بیت کوین و بعضی ارزهای دیجیتالی دیگر هست. یکی از فایده های استفاده از این سایت: تغییر (change) بیت کوین به دلار یا یورو در این سایت با سرعت بالا و به راحتی انجام می‌گیرد.

سایت معتبر خرید و فروش بیت کوین اعلام کرده  که بیشتر از 2 میلیون مشتری در حال فعالیت دارد که در 188 کشور دنیا ساکن هستند. این مسئله ارزش و توانمندی این سایت در معاملات بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتالی را مشخص می کند. از دیگر خصوصیات سایت Coinmama این است که به شما این امکان را می ‌دهد هر چقدر که دلتان می خواهد، بیت کوین بخرید. اگرچه سرعت بالا و راحتی کار با این سایت معتبر خرید و فروش بیت کوین در انجام معاملات به شکل رایگان صورت نمی گیرد.

شما به خاطر هر معامله ای که انجام می‌ دهید، بایستی  0.90 تا 3.90 درصد وجه معامله شده را بخاطر هزینه تراکنش به سایت بپردازید. همینطور در صورتی که از کارت اعتباری بمنطور انجام معامله خود استفاده می کنید، باید 5 درصد هزینه بیشتر پرداخت کنید. اگرچه یکی از معایب این سایت این هست که همچنان هیچ گونه اپلیکیشن موبایلی وارد بازار نکرده است که انجام کار های معامله برای کاربران راحت تر شود. اما سایت معتبر خرید و فروش بیت کوین از کیفیت واقعا بالایی برخوردار هست. در عین حال اینکه کار باهاش خیلی راحته.

سایت معتبر خرید و فروش بیت کوین
سایت معتبر خرید و فروش بیت کوین

در رابطه با سایت Coinmama این مورد را هم باید عرض کنم  که این سایت در حقیقت یک مرکز تجاری ثبت شده در آمریکا  می باشد. این مورد بُعد قانونی سایت را ثابت می کند و به آن ارزش بیشتری می‌ دهد.

 پرسش های متداوال

سایت معتبر خرید و فروش بیت کوین ?

سایت بیت ابر Coinbase ، سایت Robinhood،Cash app، سایت Binance، سایت Coinbase Pro،سایت Coinmama

خصوصیت سایت  Binance که سایت معتبر خرید بیت کوین است چیست ؟

سایت Binance  بیت کوین و دیگر ارزهای دیجیتالی مثل اتریوم و خود سکه Binance که به آن BNB می گویند، را ساپورت می‌ کند. سایت Binance سرویس های رایگان و خرید بیت کوین ارزان عرضه نمی کند. به بیان دیگر به ازای هر معامله بیت کوین یا دیگر ارزهای دیجیتالی 0.10 % هزینه باید پرداخت شود.

علت اینکه سایت Coinmama بهترین سایت خرید بیت کوین می باشد چیست ؟

Coinmama جزء برترین سایت ‌های معتبر خرید بیت کوین و بعضی از ارزهای دیجیتالی است. یکی از فواید استفاده از این سایت آن است که تعویض بیت کوین به دلار یا یورو در این سایت سریع و ساده انجام می گیرد.

4.4/5 - (5 امتیاز)
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

17 + 2 =