سایت خرید و فروش ارز دیجیتال

خرید ارز های دیجیتال

شما میتوانید ارز های محبوب خود را  , که درصد سود بالایی به خریداران خود میدهد را در سریع ترین زمان ممکن تهیه کنید.

مراحل خرید ارزهای دیجیتال :

 1. ثبت نام و عضویت
 2. اضافه کردن ارز انتخابی به سبد خرید
 3. پرداخت و شارژ شدن کیف پول مجازی شما

سایت خرید و فروش ارز دیجیتال قبل از آنکه با سایت چه داخلی و خارجی کار کنید به این مسئله توجه کنید !!!!
هیچ صرافی در هیچ جای جهان مثل والت (کیف پول) به شمار نمی رود پس خواهشا هیچوقتِ هیچوقت دارایی خودتان را با این باورِ میان مدت یا ذخیره سازی بی هدف در صرافی ها نگذارید. فقط وجه خودتان را change کنید یا اینکه با دارایی اولیه خود، شروع به فعالیت کنید و بعد با سود کل پول را بیرون بیاورید و دوباره کار کنید.
تاریخ بشر در سال های پیش کاملا یادشان هست که چطور در قدیم از سکه و اسکناس بهره می گرفتند و همینطور فراموش نخواهیم کرد که در دو دهه قبل کارت های اعتباری و تراکنش های مالی الکترو نیکی چطور جای سکه را گرفتند و در حال حاضر بیت کوین، اتریوم، ریپل و … اسم هایی است که در هر جایی شنیده ایم از محل کار تا دورهمی های آخر هفته ای که با دوستانمان در آن به بحث و صحبت می پردازیم.
جدا از اینکه هم اکنون ارزها حریف بسیار سر سخت برای پول های متدوال و ارزشمند سراسر جهان شده است و شانس عموم را بمنظور انجام معاملات جذب خودش کرده، این پرسش مهم در ذهن شکل می گیرد که چطور می شود این ارزها را خرید؟ و اصلا از کدام پلتفرم باید آنها را معامله کرد؟ برای پاسخ به این پرسش پیشنهاد ما به شما این هست که به سایت خرید و فروش ارز دیجیتال مراجعه کنید، آنها نمونه ای نوین از صرافی ها هستند که به وسیله ی ظهور ارزها راه اندازی شده اند و وظیفه ی عرضه سرویس های صرافی در خصوص ارزها را دارند و به گونه ای به جای سیستم بانکی و مالی در آینده فعالیت خواهند داشت.

سایت خرید و فروش ارز دیجیتال
سایت خرید و فروش ارز دیجیتال
بهترین سایت خرید و فروش ارز دیجیتال چه خصوصیاتی باید داشته باشد؟

با سرچ در گوگل شما به سادگی قادر هستید بروکرها و صرافی ‌های متنوع قابل اعتماد اینترنتی را بیابید که هر یک بر این باور هستند که بهترین سایت (صرافی) ارز در سراسر دنیا هستند؛ اما حقیقت چیست؟ کدام یک از این صرافی های قابل اعتماد را بایستی به عنوان بهترین صرافی انتخاب کرد!؟
هر سرمایه ‌گذار و کاربر اقتصادی در خصوص ارزها با توجه به نیاز و قصدی که دارد قادر هست خصوصیات ویژه ای برای بهترین صرافی مد نظر داشته باشد؛ اما این امکان را داریم تا به طور کلی خصوصیات بهترین سایت خرید و فروش ارز دیجیتال را به صورت تیتر بندی مانند زیر نام ببریم:
• عبور از پرسش های ایمنی و وجود گواهی‌های مختلف مربوط به این سوالات
• معروف بودن مجموعه فنی و اعتبار این تیم به‌عنوان مسئول مهم نگهداری از بروکر و سایت
• مرغوبیت و سرعت در عرضه خدمات
• سرعت پاسخ دهی و کیفیت بررسی پرسنل پشتیبانی
• درصد کارمزد در معاملات و چگونگی محاسبه آن‌ها
• کامل بودن از لحاظ وسعت رمز ارزها (میزان رمز ارز قابل معامله)
• آسانی در ترید انواع رمز ارزها
• نمای جذاب و کاربردی
• مشخص بودن دفتر مرکزی و پتانسیل ارتباط با دفتر مرکزی
• وجود شبکه ‌های اجتماعی گوناگون و در ارتباط بودن مدیران با کاربران

چگونگی کارکرد سایت خرید و فروش ارز دیجیتال

یکی از فعالیت هایی که این صرافی‌ها انجام می‌دهند، انتقال رمزارز به داخل کیف پول خصوصی هر شخص است. بعضی از آنها هم این امکان را دارند که موجودی را به کارت اعتباری ناشناس انتقال دهند که بشود از دستگاه‌ های خودپرداز در تمام دنیا جهت دریافت وجه بهره مند شد. برخی از ارزها بواسطه ی محصولات دنیای حقیقی مثل طلا حمایت می‌شوند.
در بسیاری از موارد، نیاز دارید که ارزها را و یا ارز واقعی خود را به بیت کوین و یا برعکس تغییر دهید. در این بین سایت‌ خرید و فروش بیت کوین و سایر ارزها کارهای تبدیل را به آسانی برای شما انجام می‌دهند. تبدیل و یا تغییر ارز مستلزم ایمنی سطح بالایی است و امکانش هست، سایت هایی برای سوء استفاده راه اندازی شده باشند؛ پس ایمنی یکی از مهمترین مسائل در خصوص سایت خرید و فروش ارز دیجیتال است. وبسایت هایی همچنان هم تازه هستند و هر لحظه رو به افزایش اند. در سال ۲۰۱۷ معاملات بسیاری را در این وبسایت ها مشاهده کرده ایم و این روال هنوز هم ادامه خواهد داشت. وب سایتها در دو گروه سایتهای متمرکز و غیرمتمرکز فعالیت دارند. وبسایتهای زیادی در سراسر جهان تلاش می کنند تا در رتبه یک نسبت به دیگر وبسایتهای قرار گیرند. در ادامه این مقاله از بیت ابر به ارائه وبسایت های مطرح جهان می پردازیم.
ابتدا با تعریف وبسایتهای متمرکز و غیر متمرکز آشنا می شویم:

سایت خرید و فروش ارز دیجیتال
سایت خرید و فروش ارز دیجیتال

سایت خرید و فروش ارز دیجیتال از نوع متمرکز

وبسایت متمرکز، یک بستر آنلاین و معتبر ترین شیوه خرید و فروشارزها است. در این وبسایتها قابلیت خرید و فروش با فیات یا ارزهای متداول (جفت کریپتو/فیات) و خرید یا فروش با یک ارز دیگر (جفت کریپتو/کریپتو) موجود است. در حقیقت این وبسایتها، یک پلتفرم آنلاین برای تمام سیستم هستند. متمرکز بودن وبسایتها معنایش این نیست که یک رابط قابل اعتماد برای بررسی هر سرمایه بکابرده شده در معاملات، وجود داشته باشد. ماجراهای زیادی از اشخاص دارای سرمایه هست که به خاطر فراموش کردن یا گم کردن کلید های شخصی، تمام سرمایه خود را از دست داده‌اند. اگر سرمایه آنها در یک وبسایت متمرکز قرار داشت، آنها دغدغه ای نداشتند و به آسانی با نشان دادن گذرنامه یا کارت شناسایی می توانستند پول‌هایشان را برگردانند.

تفاوت وبسایت متمرکز با وبسایت غیر‌متمرکز

ارزهاو بلاک چین اصولا از نوع غیر متمرکز اند، و این مسئله به وبسایتها این امکان را می دهد که از نوع غیر متمرکز باشند. به بیانی دیگر، یک سایت خرید و فروش ارز دیجیتال از نوع غیر متمرکز Decentralized Exchange با راه اندازی یک فضای بدون اعتماد و با هوشمندی بالا، رابط را از میان می برد. مبادلات بواسطه قراردادهای هوشمند انجام می شود تا پول از دست رابطی نگذرد؛ این یک شبکه همتا به همتا است. DEX همچنام هم اول راه است و خیلی طرفدار ندارد.

پذیرش ماهیت در وبسایتها برای ساخت حساب کاربری

اغلب وبسایتها، به مشتریان این امکان را می دهند که بدون پذیرش ماهیت یک حساب کاربری ایجاد کنند، ولی این حساب‌ها محدودیت‌هایی در خصوص انتقال و دریافت از حساب دارند. پذیرش ماهیت پایه به صورت کلی مستلزم عکسی از گذرنامه یا کارت شناسایی مشتری است و این امر، تایید هویت دو سطحی یا Two Factor Authentication را فعال می کند. ۲FA یک پسورد شخصی است که هر سی ثانیه بصورت مجدد ساخته می‌شود و هر دفعه که یک مشتری به حساب کاربری خود وارد می شود، باید آن را درج کند. پذیرش هویت دو سطحی، بیشتر بر روی موبایل کاربر نگهداری می شود.

بهترین سایت خرید و فروش ارز دیجیتال

۱) وبسایت Coinbase.com
کوین بیس به جز اینکه یک سایت خرید و فروش ارز دیجیتال هست، یک کیف پول نیز هست که می شود در آن پول های دیجیتال را نگهداری کرد. کوین بیس، بیت کوین، اتریوم، بیت کوین کش و لایت کوین و سایر ارزها در ۳۲ کشور را حمایت می کند. این بستر آنلاین، ۱۰ میلیون مشتری دارد و ۵۰ میلیارد دلار پول دیجیتال را معامله می کند. اگر قصد دارید وارد بازار تجارت دیجیتال شوید اما نمی خواهید درگیر شوید، نمونه ای مثل کوین بیس راه خوبی هستند.

۲) وبسایت binance.com

سایت خرید و فروش ارز دیجیتال بایننس قابلیت خرید و فروش بیشتر از ۱۰۰ ارز دیجیتال را برای مشتریان آماده می‌ کند و با حق العمل ناچیز، این معاملات را انجام می دهد. این سایت معاملات ارزهای پایه نظیر: بیت کوین، اتریوم، لایت کوین و Binancecoin را ارائه می‌ کند. بایننس در هنگ کنگ واقع شده است. هم اکنون، بیشترین حجم معاملات در این وبسایت انجام می گیرد. درصورتی که داشتن پذیرش مرحله دوم در این وبسایت امکان خروج تا ۱۰۰ بیت کوین را بطور روزانه می دهد، با داشتن تایید مرحله اول فقط اجازه برداشت کم تر از ۲ بیت کوین در روز موجود است.

۳) وبسایت Bittrex.com
این وبسایت جزء گسترده ترین تجهیزات خرید و فروش است. همینطور کاربران بسیاری دارد زیرا نمایی ساده با رابط کاربری راحتی دارد. به جز این، بیشتر از ۱۹۰ ارز را حمایت می کند. فرآیند عضویت شما در این سایت با سرعتی بالا انجام می گیرد. در صورتی که پرطرفدار ترین کوین‌هایی که با آنها معامله می شوند بیت کوین و اتریوم هستند، سایت بیترکس برخوردار از ۲۵۰ ارز گوناگون است.

۴) وبسایت localbitcoins.com
وبسایت لوکال بیت کوینز دارای یک میلیون کاربر از تمام جهان همینطور ایران است که یک بازار بین المللی خرید و فروش به حساب می‌آید. این سایت خرید و فروش ارز دیجیتال با قابلیت شیوه های پرداخت گوناگون مثل کارت‌های شتاب بانکی و فرستادن تبلیغ خرید و فروش یا خرید بدون فرستادن تبلیغ را برای مشتریان آماده می کند.

سایت خرید و فروش ارز دیجیتال
سایت خرید و فروش ارز دیجیتال

۵) وبسایت gdax.com
این وبسایت پیرو CoinBase، یکی از پرطرفدار ترین وبسایتها در سراسر جهان است. GDAX برای اشخاص مبتدی کاربردی نیست، ولی بمنظور مارجین تریدینگ و همینطور معاملات جفت کریپتو/فیات و جفت کریپتو/کریپتو خوب است. کاربران این وبسایت بواسطه کمپانی بیمه تا ۲۵۰,۰۰۰ دلار ، بیمه می شوند. معاون رئیس Coinbase اعلام کرده: کوین‌بیس برای افراد معمولی مدلسازی شده است، در صورتی که GDAX برای تریدرهای حرفه ای و باتجربه مدلسازی شده است.

۶) وبسایت Poloniex.com
درصورتی که شما قصد دارید بدون دغدغه در خصوص تحریم های شبکه معامله را انجام دهید، سایت خرید و فروش ارز دیجیتال پولونیکس مناسبترین گزینه است. این سایت امکان حمایت از کلیه ارزها را دارد.

۷) وبسایت changer.com
یکی از مناسبترین و مطمئن ترین و همینطور پر سرعت ترین سایت های موجود در این حوزه هست که این امکان را دارید با بهره گیری از آن هر مدل ارز را به هم تبدیل کنید. مخصوصا این سایت در حوزه خرید و فروش و دیگر ارز ها هم فعالیت می کند. می شود چنجر را به عنوان یکی از برترین سایت های خرید و فروش معرفی کرد.
از نمونه ارز هایی که امکان تبدیل آنها به همدیگر وجود دارد ، پول های پرفکت مانی، بیت کوین، پاییر، AdvCash، اتریوم، رایپل،دش، مونرو، زدکش،لایت کوین و بیت کوین کش هستند. همینطور در صورت داشتن پرفکت مانی می توانید کلیه ارز های گفته شده را بخرید.

۸) وبسایت alfacashier.com
این سایت نیز همانند changer از پرفکت مانی حمایت می کند اما داری سرعت پایینتری در مقایسه با وبسایت اول است. چند نمونه ارز ها که می شود در این سایت تبدیل و یا خرید کنیم عبارتند از : ریپل، اتریوم، بیت کوین، زدکش، لایت کوین و بیت کوین کش هستند.

۹) وبسایت Kraken.com
این سایت خرید و فروش ارز دیجیتال ، می تواند گزینه مناسبی برایتان باشد، البته اگر مسئله ای ندارید که مبادلات شما با بیت کوین چند روز زمان ببرد. گام های فعال سازی حساب کاربری در این وبسایت، یک یا دو روز زمان می برد، همینطور نخستین معامله شما هم به چند روز زمان نیاز دارد . اگرچه بعد از آن وضعیت رو به بهبود است.

۱۰) وبسایت cobinhood.com
سایت خرید و فروش ارز دیجیتال کابین هود یک صرافی تقریبا مدرن با کارمزد مبادلاتی صفر است و برخوردار از سه مرحله تائید گوناگون با تحریم های متنوع است. نمای گیرا و واسط کاربری خوب برای معاملات هم از خصوصیات این سایت محسوب می شود.

۱۱) وبسایت changelly.com
وبسایت چنجلی جزء بهترین قیمت ها در میان صرافی‌های خارجی است و امکان تغییر بیشتر از ۲۰ ارز را آماده کرده است. در این سایت خرید و فروش ارز دیجیتال ، ارزها به سرعت و با مراحل راحت انجام می شود و برای افراد مبتدی کاربرد دارد. اگرچه این سایت مورد قبول افراد ماهر هم هست و از آن بهره می برند.

۱۲) وبسایت coinpayments
وبسایت کوین پیمنتز جزء سایتهایی است که هم می توان مانند یک کیف پول الکترونیکی از آن استفاده کرد و هم می توان تغییرات گوناگون مثل بیت کوین را در آن انجام داد. این وبسایت بیشتر از ۴۵ ارز متنوع مانند بیت کوین، لایت کوین و اتریوم را ساپورت می کند.

۱۳) وبسایت kucoin.com
این سایت خرید و فروش ارز دیجیتال یک صرافی و بستر معاملاتی با نقدشوندگی سطح بالا هست که قابلیت بیشترین حد برداشت ۲ بیت کوین را بدون نیاز به تشخیص هویت ارائه می‌ کند. با تشخیص هویت می‌توانید بیشتر از این حجم هم برداشت کنید. کایو کوین بمنظور هر مبادله ۰.۱ درصد کارمزد اختصاص می‌دهد و واسط کاریری خوبی هم دارد.

زمان انجام معاملات در سایت های خرید و فروش ارز دیجیتال این موارد را در نظر داشته باشید:

اغلب صرافی‌ها مثل coinbase، kraken، Poloniex, Bittrex, Bitfinex, Bithumb, Coinone قابلیت ثبت نام ایرانیان را ندارند، پس این صرافی‌ها را فراموش کنید.
بر اساس تجربه که امکان هک شدن صرافی‌ها بسیار بالاست، با این وجود تنها سرمایه‌ ای که لازمتان نیست و از دست رفتن آن نیز تغییری در مسائل مالی شما ایجاد نمی کند را در صرافی نگه دارید.
برای حفظ ارز در مدت زمان زیاد، از کیف پول‌های مطرح و قابل اعتماد استفاده کنید.
خرید و فروش نیاز به علم و استعداد کافی در این زمینه دارد.

سایت خرید و فروش ارز دیجیتال
سایت خرید و فروش ارز دیجیتال
جمع بندی

به طور کلی کار کردن در بازار شور و ذوق مخصوص خودش را دارد و بایستی کاملا محتاطانه وارد این جهان پر فراز و نشیب شد و واقعیت ماجرا تنها وارد شدن به این بازار نیست باید روند خرید و فروش را هم آموزش دید. اگر قصد ورود به بازار معاملاتی را دارید امیدوارم احتمالا با مطالعه این مقاله از بیت ابر، کمکی هرچند کوچکی به شما شده باشد و تصمیم درستی بگیرید.

5/5 - (1 امتیاز)
2 نظرات
 1. فرید می گوید

  عالی بود. ولی بهتر بود نام چند سایت ایرانی رو هم ذکر میکردید و اینکه احتمال بلوکه شدن سرمایه در سایتهای خارجی وجود داره

  1. soltan می گوید

   بله حتما نام بهترین ها و مطمئن ها رو در یک پست دیگه اعلام میکنیم

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

15 − دوازده =