اپلیکیشن خرید و فروش ارز دیجیتال

خرید ارزهای دیجیتال

شما میتوانید ارز های محبوب خود را  , که درصد سود بالایی به خریداران خود میدهد را در سریع ترین زمان ممکن تهیه کنید.

مراحل خرید ارزهای دیجیتال :

  1. ثبت نام و عضویت
  2. اضافه کردن ارز انتخابی به سبد خرید
  3. پرداخت و شارژ شدن کیف پول مجازی شما

اپلیکیشن خرید و فروش ارز دیجیتال در این مقاله قصد داریم نخست به بررسی ارزهای نوین و سپس به معرفی چند نمونه اپلیکیشن خرید و فروش ارز دیجیتال بپردازیم.

اپلیکیشن خرید و فروش ارز دیجیتال

 

از نظر خیلی از افراد ارز بیت کوین، نخستین ارز واقعی یا رمز ارزی است که فکر آن درسال ۲۰۰۸ در وایت‌پیپر بیت کوین انتشار یافت و نخستین سکه ‌های آن در سال ۲۰۰۹ خارج شد؛ اگرچه قبل از بیت کوین هم فعالیت های بسیاری برای تولید یک ارز انجام شده بود. فکر ایجاد ارزهای نوین به دو مسئله بزرگ «اعتماد به فرد سوم» و «مجدد هزینه کردن» بر می گردد. زمانی که شما از بانک‌ها جهت ارسال پول و حفظ آن بهره می برید، در حقیقت به آن بانک اطمینان دارید. البته اگر دقت کنید، اعتماد برای پیشروی خیلی از کارهایتان لازم است.
مسئله ی مجدد هزینه کردن در سازمان های مالی که بواسطه سرورهای مرکزی با ارزیابی موجودی‌ها رفع شده بود، روی افراد در بحث خرج کردن مجدد میزان تعیین شده پول تاثیر می گذاشت. این راه حل به شکل غیرمتمرکز در بیت کوین عرضه شد و کلیه اشخاص با ارزیابی پیشینه تراکنش‌ها قادر بودند از تقلب کردن دیگران پیشگیری کنند.

اپلیکیشن خرید و فروش ارز دیجیتال
اپلیکیشن خرید و فروش ارز دیجیتال

بیت کوین

بیت کوین به عنوان نخستین پول الکترونیکی ارائه شد که موفق‌ شده بود مشکل اطمینان و هزینه مجدد را رفع کند. بیت کوین فضایی برای انتقال و محافظت پول اشخاص فراهم کرده است که نیاز مردم به سیستم، تیم و یا بانک را تامین کند. بحث اعتماد هم نه فقط در زمینه انتقال پولی، بلکه در خیلی از کارها و مواقع دیگر برای افراد به یک دغدغه بزرگ تبدیل شده بود. به همین خاطر سازمان قابل اعتمادی که بیت کوین فراهم کرده بود، در دیگر کارهای انسان هم استفاده می شد.
به تدریج، ارزها جهت رفع نگرانی های مختلفی، ایجاد شدند. برای مثال، ارز اتریوم پلتفرمی برای گسترش فعالیت های گوناگون و راه اندازی قراردادهای هوشمند ارائه شد و ریپل با دید مثبت به بانک‌ها، بر روی دوباره سازی بافت ارتباط میان بانکی و عرضه سیستم پرداختی با سرعت بالا و کم خرج متمرکز شد. در حال حاضر، توکن‌های فراوانی بر روی پلتفرم ارزها مثل اتریوم، ایاس و ترون ایجاد شده‌اند که از توانایی بلاک چین‌های ارزشمند جهت اجرای تراکنش های خود استفاده می کنند.

علت برتری

ارزهای رمزنگاری شده به خاطر بازار پر تغییرشان، حرفه ای که در آن‌ها به استفاده شده بود و همینطور تفکرات آزادی‌ خواهی که دارند، در کمترین زمان ممکن طرفداران بسیار زیادی پیدا کردند. بازار ارزها به خاطر تازه متولد شدنش، تغییرات بسیاری دارد و احتمال دارد در یک روز ارزش یکی از آن‌ها تا چندصد درصد بالا رفته و یا چند ده درصد کاهش یابد. (به اصطلاح بریزد، ریزش داشته باشد)
مهارت استفاده شده در ارزها با به بهره گیری از علم رمزنگاری که اساس آن ریاضیات است، اجازه جعل را به اشخاص نمی دهد و سازمان های پرداخت را به طرف یک رنگی، رُک بودن دعوت می‌ کند. به جز این، بُعد آزادی‌ خواهی و فراموش کردن رابط ها موجب شده تا کسانی که به سیستم‌های مالی قدیمی دیدشان منفی بوده هم به طرف ارزها راغب شوند.
ارزها با گذر زمان مشتریان بیشتری جذب می کند و اشخاص بسیاری در زمینه های گوناگون مثل استخراج ارز، تریدینگ، سرمایه‌گذاری و… وارد می‌شود. اشخاص معامله گر (تریدرها) افراد ماهری هستند که کارشان خرید و فروش است تا از تغییرات قیمت این ارزها سود دریافت کنند. معامله کردن به جز نیاز به علم کافی و سابقه، مستلزم ابزارهایی است.
در ادامه این مقاله از بیت ابر می خواهیم شش نمونه اپلیکیشن خرید فروش ارز دیجیتال که پلترفرمی مناسب برای معامله گران است را ارائه کنیم :

1 – اپلیکیشن Bitco

این اپلیکیشن خرید و فروش ارز دیجیتال مخصوص موبایل، جزء محبوب ترین اپلیکیشن‌های مهم است. در این اپلیکیشن تعرفه بیشتر ارزها با یک واسط کاربردی راحت و کاربردی به شما مشتریان نشان داده می‌ شود.
راحتی این اپلیکیشن از این لحاظ خوب است که فرد در بین فراوانی داده ها، پیگیر نما و گرافیک اضافی واسط کاربری نیست و به سادگی به خواسته خود (که دیدن قیمت است) خواهد رسید. اگر قصد چک کردن جزئیات بیت‌کوین، دوج‌کوین و همینطور دیگر آلتکوین‌ها، این اپلیکیشن رایگان امکان ارائه این امکانات را دارد.

2 – اپلیکیشن Blockfolio

این اپلیکیشن مخصوص تلفن همراه، به صورت ویژه برای نظارت و کنترل سرمایه ها ساخته شده است. شما این امکان را دارید که سرمایه ‌گذاری‌ هایی که در خصوص ارزها را انجام داده‌اید را همانند یک مجموعه به این اپلیکیشن خرید و فروش ارز دیجیتال بیفزایید و در یک نگاه، شرایط کامل آنها را مشاهده کنید.
شما این امکان را دارید که تعیین کنید زمانیکه قیمت یک ارز به یک عدد مخصوص رسید، برای شما اعلان ( نوتیفیکیشن) فرستاده شود. این اپلیکیشن بیشتر از از 4000 ارز دیجیتال را ساپورت می‌کند و شما می توانید به صورت جزء به جزء قیمت همه ی آنها را مشاهده کنید. همینطور یک قسمتی به اسم اخبار (news) هم موجود است که اگر مهارتی در زبان انگلیسی دارید می‌توانید تازه ترین اخبار بلاک‌چین و ارزها را پیگیری کنید. این اپلیکیشن خرید و فروش ارز دیجیتال کاملا رایگان است.

3 – اپلیکیشن Crypto Price IQ

از دیگر اپلیکیشن‌های نشان دهنده قیمت ارزها، Crypto Price IQ هست که بیشتر از 400 ارز  را حمایت می‌کند. این اپلیکیشن هم امتیاز خوبی در گوگل پلی دریافت کرده و جزئیاتی مثل پیشینه قیمت را نشان می‌ دهد. همینطور قابلیت تنظیم اعلان هم در این اپلیکیشن وجود دارد، بنابراین این امکان را دارید که افزایش و کاهش قیمت ‌ها را از طریق اعلانات مطلع شوید. این اپلیکیشن هم رایگان است.

اپلیکیشن خرید و فروش ارز دیجیتال
اپلیکیشن خرید و فروش ارز دیجیتال
4 – ویجت Simple Bitcoin Widget

این اپلیکیشن که به شکل ویجت نمایان می‌ شود، امکان نمایش قیمت ارز ها زیر را به شکل ویجت روی صفحه نمایش موبایل شما تامین می‌ کند:
بیت‌کوین، بیت‌کوین‌کش، بیت‌کوین گلد، کاردانو، دش، ( Decred)، اتریوم، اتریوم کلاسیک، (lota)، لایت‌کوین، مونرو، نانو، (NEM)، (NEO)
Peercoin
ریپل
استلار
ترون
Vertcoin
زی‌کش
قیمت‌های نشان داده شده در این اپلیکیشن خرید و فروش ارز دیجیتال از 80 صرافی ارز دیجیتال متنوع گردآوری می‌ شود.
این اپلیکیشن، مناسب افرادی است که می خواهند قیمت ارزها را هر ثانیه بصورت ویجت روی موبایل خود ببینند. پس این اپلیکیشین هیچ برنامه‌ای جهت باز کردن و استفاده ندارد و تنها یک ویجت است که برای مثال می شود آن را روی صفحه Home اضافه کرد.

5 – اپلیکیشن zTrader

یکی دیگر از اپلیکیشن های خرید و فروش ارز دیجیتال که اشخاص بسیاری از آن بهره می برند zTrader است. از این اپلیکیشن خرید و فروش ارز دیجیتال جهت ارزیابی و مانیتور بازار استفاده می‌شود و اطلاعات ده ها صرافی گوناگون در آن وجود دارد. این اپلیکیشن اندکی سخت تر است و داده های بسیاری دارد، با این وجود شاید در آغاز کار با آن، کمی مبهم باشد. همینطور باید عرض کنم که این اپلیکیشن امکان چَت با دیگران را هم دارد. با اینکه رایگانه ولی قسمت بسیاری از این اپلیکیشن، جهت دستیابی به بخش‌های ویژه ای از آن بایستی مبلغی پرداخته شود.

6 – اپلیکیشن Delta
اپلیکیشن خرید و فروش ارز دیجیتال
اپلیکیشن خرید و فروش ارز دیجیتال

یکی دیگر از اپلیکیشن ‌های کنترل و نظارت مجموعه سرمایه که داده های تمامی سرمایه ها نظیر بیت‌کوین، اتریوم، لایت‌کوین و بیشتر از 3000 آلتکوین دیگر را در خود دارد. مشاهده تازه ترین قیمت‌ها، نمودارهای بازار و مطلع شدن از نوسانات قیمت در این اپلکیشین ممکن است.
بعضی از خصوصیات این اپلیکیشن خرید و فروش ارز دیجیتال :
امکان دیدن سبد سرمایه در یک نگاه، تحلیل کوین‌ها با اطلاعات دقیق، واچ فهرست و بازارها، وجود بیشتر از 3000 ارز، تحلیل پرتفوی، امکان ارتباط با صرافی ‌ها و کیف پول‌ها
و…
با وجود رایگان بودن قسمت زیادی از این اپلیکیشن، جهت دستیابی به جاهای مخصوصی از آن باید پول پرداخت کنید. اگر به دنبال اپلیکیشن کیف پول جهت نظارت بر موجودی خودتان هستید، دو نمونه در این قسمت ارائه کرده ایم :
اپلیکیشن کیف پول coinomi
اپلیکیشن کیف پول Jaxx
نتیجه گیری

اپلیکیشن خرید و فروش ارز دیجیتال
اپلیکیشن خرید و فروش ارز دیجیتال

اپلیکیشن‌ خرید و فروش ارز دیجیتال به خاطر راحتی دستیابی و بودن با ما در همه جا یکی از محبوب ترین پلتفرم هایی هستند که اشخاص معامله گر با آن کار می کنند. قابلیت خبر رسانی از نوسانات قیمت، جزء نقاط قوت این اپلیکیشن‌ها می باشد. با این خصوصیت، شخص‌ معامله گر می‌تواند بدون مشاهده همیشگی بازار، از نوسانانت قیمت مطلع شود.
به گزارش بیت ابر نکته حائظ اهمیت در انتخاب اپلیکیشن ارزهای دیجیتال این هست که به گفته و نظرات دیگر کاربران و تاریخچه اپلیکیشن توجه کنید، چراکه گاهی اوقات یکسری اپلیکیشن با هدف هک کردن اطلاعات مشتریان طراحی و در گوگل پلی بارگذاری می‌ شوند.

4.5/5 - (2 امتیاز)
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 × 3 =