خرید ترون

خرید ترون

شما میتوانید ارز های محبوب خود را  , که درصد سود بالایی به خریداران خود میدهد را در سریع ترین زمان ممکن تهیه کنید.

مراحل خرید ترون TRX :

  1. ثبت نام و عضویت
  2. اضافه کردن ارز انتخابی به سبد خرید
  3. پرداخت و شارژ شدن کیف پول مجازی شما

خرید ترون TRX چیست و چطور کار می‌کند؟

خرید ترون TRX یک مدل سیستم سرگرمی غیرمتمرکز و بستری برای اشتراک گذاری مطالب است که با بهره گیری از نوآوری بلاک چین و شبکه همتا به همتا (Peer to Peer) فعالیت می‌کند. این دستورالعمل به کلیه کاربران اجازه نشر، ذخیره و مالکیت دیتا و مطالب را به شکل کاملاً رایگان، غیرمتمرکز و اتوماتیک می‌دهد.

این امکان را دارید Tron را همانند نسل بعدی شبکه های اجتماعی مد نظر قرار دهید که با بهره گیری از آن می‌توانید مطالب تولید کنید و آن را با سایر افراد در هر جایی از جهان به اشتراک بگذارید.  Tron واحد مهم حساب ها در بلاک چین است و در حقیقت پولی است که جهت تولید مطالب به شما داده می‌شود. این ارز رمزنگاری شده با نشان Tron معروف است. در این مقاله از بیت ابر شما را با خرید ترون TRX و خصوصیات گوناگون آن آشنا خواهیم کرد.

خرید ترون
خرید ترون

خرید ترون

بمنظور فهم بهتر Tron صلاح است که از مفاهیم اولیه آن شروع کنیم. دستورالعمل TRON در بین وسیع ترین سیستم عامل های طبق بلاک چین جهان وجود دارد. این شبکه خیلی مقیاس پذیر و برخوردار از قدرت عملیاتی بالایی است. یکی از مطالب تولیدی بواسطه این ارز برنامه های غیرمتمرکزDApps است. خرید ترون TRX توانایی حمایت طیف بسیاری از برنامه های غیرمتمرکز در شبکه خود را دارد.

کسانی که علاقه مند به شبکه‌های اجتماعی، بازی‌ها و سایر سرگرمی های آنلاین هستند سالها بعد حتماً از کارکرد شبکه لذت خواهند برد. در واقع کاربران با بهره گیری از شبکه Tron قادرند اپلیکیشن و برنامه‌های غیرمتمرکز برای این سرگرمی ها را راه اندازی کنند.

درجات خرید ترون TRX چیست؟

با بهره گیری از Tron نه فقط شما می‌توانید مطالب تولیدی خود را با بقیه به اشتراک بگذارید، بلکه همانند تولید کننده مطالب و دیتا پاداش دریافت خواهید کرد. این سبک درست نقطه مقابل کارکرد شبکه های اجتماعی قدیمی مثل فیسبوک است که در آن از مطالب تولیدی کاربران برای کسب منافع خود شبکه بهره گرفته می‌شود. اما زمانی شما از ارز رمز پایه خرید ترون TRX بهره می‌گیرید مدیریت دیتای شما در اخیتار خودتان است و برای دیتا و مطالب تولیدی به شما پاداش داده خواهد شد.

خرید ترون
خرید ترون

رابطه قدرتمند خرید ترون TRX با BitTorrent ، به کاربران Tron این امکان را می دهد تا بصورت مستقیم به برنامه ها ، مطالب و رسانه‌های شبکه دستیابی داشته باشند. Tron هدف های طولانی مدتی دارد که از 6 فاز ایجاد شده و بیان می‌شود که پیشرفت آن تا سال 2027 میلادی زمان خواهد برد.

خرید ترون TRX چیست؟

خرید ترون TRX ارز بومی بلاک چین است. Tron نخستین بار در تاریخ سپتامبر سال 2017 میلادی وقتی که خرید ترون TRX موفق شد بواسطه عرضه اولیه سکه ICO موفق خود بیشتر از 70 میلیون دلار دارایی اولیه جمع‌آوری کند، عرضه شد.

در آن هنگام Tron توکنی بود که روی دستورالعمل ERC20 (بلاک‌چین اتریوم) انجام می‌شد. قبل از یکسال پس از عرضه اولیه سکه خرید ترون TRX و با رونق بلاک چین آن، این ارز شبکه مهم خود را ایجاد و توکن از بلاک چین اتریوم به بلاک‌چین انحصاری Tron انتقال داد. به همین خاطر هم یک کوین به شمار می رود نه توکن !

Tron شبکه انحصاری خود را در تاریخ 25 ژوئن سال 2018 میلادی ساخت که این روز، به روز مستقل شدن خرید ترون TRX معروف است و این ارز هر سال قرار است آن را جشن بگیرد. هم اکنون Tron همچنان در حال جمع‌آوری توکن های ERC20 خود و سوزاندن آنها است تا فقط کوین های موجود در شبکه اصلی خرید ترون TRX وجود داشته باشند.

توکن های TRC10 و TRC20 یعنی چه؟

طبق توضیحی که در وب سایت Tron آمده “TRC10” استانداردی فنی است که بواسطه بلاک چین Tron فنی است که بمنظور قراردادهای هوشمند و بهره گیری ماشین مجازی از آن استفاده می‌شود.

شرایط ایجاد و ارائه توکن‌های TRC10 مد نظر در شبکه TRON به نرخ 1024 Tron برای کاربران موجود است. در این صورت مخترعان توکن احتیاج به هیچ نوع علم برنامه نویسی جهت ایجاد توکن خود ندارند و روند ایجاد توکن خیلی آسان است. یکی از معروف ترین توکن های TRC10 توکن بیت تورنت BTT است.

خرید ترون
خرید ترون

توکن‌های خرید ترون TRX

در توکن‌های TRC20 شرایط بهره گیری از قراردادهای هوشمند با بهره گیری از ماشین مجازی TRON وجود دارد. توکن ها به صورت جامع با توکن های ERC20 هماهنگ هستند و در نهایت به رونق دهندگان این امکان را می‌دهد که قراردادهای اتریوم خود را به شبکه انتقال دهند.

قراردادهای هوشمند شرایط بی نهایتی دارند و توکن‌های TRC20 خصوصیاتی دارند که در توکن‌های TRC10 موجود نیست. با این وجود، اجرای توکن های TRC20 خیلی سخت‌تر از توکن های TRC10 است. یکی از معروف ترین توکن‌های TRC20 توکن ANTE است که در پلتفرم پر طرفدار TRONbet بکاربرده می‌شود.

پیشینه ارز رمزپایه خرید ترون TRX

آوریل سال 2017 – کمپانی TRON با نظارت جاستین سان کار خود را شروع کرد.

آگوست سال 2017 – عرضه اولیه سکه Tron شروع شد و خرید ترون TRX موفق شد بدین صورت بیشتر از 70 میلیون دلار سپرده اولیه جذب کند. در این عرضه اولیه نرخ هر واحد برابر 0.0019 دلار بود..

می سال 2018 – شبکه انحصاری TRON ارائه شد.

ژوئن سال 2018 – توکن های ERC20  از بلاک چین اتریوم به شبکه اصلی TRON انتقال یافتند. بنیاد خرید ترون بیان کرد که شبکه همتا به همتا BitTorrent را به صورت جامع خریداری کرده و استقلال خود را بیان کرد. بعد از آن هم Bram Cohen، پایه گذار بیت تورنت، اقدام به ترک شرکت و ارز chia را همانند ارزی کم مصرف افتتاح کرد.

در تاریخ فوریه سال 2019- بعد از خرید بیت تورنت بواسطه بنیاد Tron ، این برنامه، فروش توکن خود را طبق شبکه TRON شروع کرد.

چه کسی خرید ترون TRX را اختراع کرد؟

سازنده ارز رمزنگاری شده خرید ترون فردی به اسم جاستین سان Justin Sun رئیس و پایه گذار کمپانی Tron است. جاستین سان قبل از این نماینده ارشد ریپل در کشور چین بود. به جز Tron آقای سان مدیر عامل اپلیکیشن Peiwo که هم اکنون بیشتر از 10 میلیون کاربر فعال دارد هم هست. نیاز است عرض کنم که این برنامه بطور جامع با شبکه خرید ترون TRX هماهنگ است.

خرید ترون
خرید ترون

دومین شخصیت اصلی در گروه اجرایی Tron لوشن چن (Lucien Chen) است. چن از متخصصان ارشد شرکت های وسیعی مثل Tencent و Alibaba بوده وهم اکنون مسئول قسمت فنی Tron است . روش خرید ترون چگونه است؟

برای زیرمجموعه TRON الگوی راه ده ساله‌ای طراحی شده است که به عبارت زیر می‌باشد:

Exudos 2017.8~2018.12

Odyssey 2019.1~2020.6

Great Voyage 2020.7~2021.7

Apollo 2021.8~2023.3

Star Trek 2023.4~2025.9

Eternity 2025.4~2027.9

طبق این، مدلسازی سطح بالای این شبکه، بواسطه Exudos صورت گرفته است. پس از آن هم، Odyssey مرحله‌ای از رونق عملی بزرگی در اندازه زنجیره عمومی TRON است. بعضی از ‎ورژن های کلیدی که برای آن موجود است حاوی این موارد می‌شود:

زنجیره عمومی TRON ( ورژن آزمایشی خالص) Odyssey-v1.0

زنجیره عمومی TRON ( ورژن اصلی اصلی) Odyssey-v2.0

TRON Virtual Machine (TVM) ، قراردادهای هوشمند اتریوم کاملاً هماهنگ Odyssey-v3.0

پایگاه داده در حافظه جهت دستیابی به داده های عمومی Odyssey-v3.2 TRON

حمایت از تعدادی امضا و نظارت اعتبار حساب Odyssey-v3.5

افزودن RocksDB همانند یک موتور داده جدید Odyssey-v3.5.1

مکانیزم جدید تشویق غیر متمرکز Odyssey-v3.6.5

مکانیسم اجماع تازه TPosGreat Voyage-v4.0

تمامی این موارد نشان دهنده این است که رونق زنجیرۀ خرید ترون TRX چه گام های مهم و بزرگی را می گذراند.

ساختار شبکه TRON و ساختار خرید ترون TRX

خرید ترون
خرید ترون

بر اساس تائید بر غیرمتمرکز بودن خرید ترون ، معماری آن خیلی جای بحث دارد. برای مثال به خاطر عدم استخراج آن، شیوه های دیگری جهت اثبات دارایی با نام سهام نمایندگی شده بکار برده می‌شود.

می شود تحت شرایطی مانند پرداخت نرخی جزو 27 نماینده برخوردار از حق رای در شبکه بود که شرایط تولید بلاک را در شبکه TRON دارند. برای رساندن به پایین ترین حد انحصارطلبی در شبکه خرید ترون TRX ، انتخاب از شیوه رأی‌گیری دیگری انجام می‌شود.

بمنظور اینکه قادر باشید در فهرست نمایندگان حضور داشته باشید بایستی 9,999 واحد بپردازید. رای گیری هر 6 ساعت یک دفعه صورت می‌گیرد و لیست نمایندگان طبق آن به شکل همیشگی آپدیت می‌شود. در شبکه TRON تایم هر بلاک 3 ثانیه است و جایزه بلاک 32 کوین است، به صورت کلی هر سال 336,384,000 واحد به نمایندگان انتخاب شده تعلق می‌گیرد.

خرید ترون از الگوی اثبات سهام محول شده Delegated Proof of Stake – DPoS بهره می‌برد. فرآیند کار این الگو به گونه ای است که همه اشخاص در ایجاد بلاک‌های شبکه و پذیرش تراکنش‌ها وظیفه ای ندارند و به جای آن 27 نماینده انتخابی از تمام شبکه این کار را انجام می‌دهند. اگر که هر کدام از این 27 نماینده کارکرد مناسبی نداشته باشد، با سرعت بالا با اجماع و رأی گیری در شبکه نماینده جدیدی به جای او می‌آید. کاربران میتوانند از طریق استیکینگ ارز TRX در این فرایند شریک باشند و شبکه هم برای هر همکاری در اعتبار سنجی به نود های وصل شده توکن جایزه میدهد.

خرید ترون TRX چطور کار می‌کند؟

ارز رمزپایه خرید ترون TRX از سه سطح مهم برای غیرمتمرکز بودن، ایجاد شده است. این سطوح که با زبان جاوا نوشته شدند و قرار به ترکیب با دیگر زبان‌ها است، عبارتند از:

سطح ذخیره

سطح مرکزی یا هسته

سطح اپلیکیشن یا برنامه

سطح ذخیره سازی

بمنظور قابل انجام بودن گوناگونی داده‌ها، در مدلسازی سطح های ذخیره، دیدگاه دیتابیس مورد بررسی قرار گرفته است. هدف این سطح برنامه ریزی است که در پایین سطح ساختار وجود دارد. این قسمت جهت نگهداری از شبکه است و اطلاعات گوناگون را نگهداری و حفظ می‌کند.

سطح مرکزی Tron

این سطح دومین قسمت است و با عنوان هسته معروف است. نظارت هسته، هدف مهم وجود این سطح است.

خرید ترون
خرید ترون

سطح برنامه

این سطح که با نیت غیرمتمرکز بودن و همینطور خصوصی سازی کیف پول کابران ایجاد شده است، در سطحی‌ترین شرایط وجود دارد. به خاطر وجود این سطح، رونق دهندگان برنامه‌ها و غیره قدرت راه اندازی خیلی از اپ‌ها را دارند.

فرآیند رونق

شرکت Tron بیان کرده است که شبکه این ارز تا سال 2021 میلادی افزایش غیرمعقولی نخواهد داشت، اما بعد از آن هر سال درصد اندکی تورم به شبکه افروده می‌شود. خیلی از افراد معروف در دنیای ارزها مثل ویتالیک بوترین، مخترع اتریوم، انتقادات بسیاری به خرید ترون TRX دارند و می‌گویند که این شیوه به جز انحصارطلبی نیست.

سرمایه گذاری

خرید ترون دارای خطر بالایی است که به معامله‌گران طرفدار ریسک پیشنهاد می‌شود. اما با درنظر داشتن فرآیند تکامل خوب این رمز ارز می شود بیان کرد در طولانی مدت می‌تواند سپرده گذاری پرسودی باشد. اگرچه که بر اساس نوسانات بازار باید تصمیم گرفت.

درباره همین ارز، ما پیش تر 1000 درصد افزایش نرخ آن را مشاهده کردیم که بعد از مدتی 90 درصد افت داشت. بنابراین درصورتیکه این ارز قسمتی از داشته های سرمایه گذاری شماست، خیلی دقت کنید!

استخراج خرید ترون TRX چطور است؟

خرید ترون TRX برعکس خیلی از ارزها دیگر مثل بیت کوین و اتریوم که از الگوی گواهی اثبات کار بهره می‌برند، امکان استخراج ندارد. همانطور که بیان شد TRON از الگوی اثبات سهام محول شده استفاده می‌کند.

نرخ ارز

خرید ترون TRX با نرخ 0.002 دلار کار خود را شروع کرد و درصورتی که در سپتامبر 2017 پایینترین قیمت خود یعنی 0.001091 دلار را تجربه کرده بود در تاریخ دسامبر سال 2018 تا اوایل ماه ژانویه سال 2019 نرخ این ارز بیشتر از 2000 درصد صعود کرد. بله، 2000 درصد فقط در طول سه هفته!

اما با در نظر داشتن اینکه این ارز نیز وابسته به عرضه و درخواست بازار است، در همان موقع 90 درصد قیمتش پایین آمد.

هم اکنون هزینه خرید ترون به 0.104 دلار رسیده و در سایت کوین مارکت در رده 28ام وجود دارد.

توکن سوزی

تا به الان دو دفعه، میزان زیادی از از این ارزها آزاد شده است. اولین بار در سال 2018 بود که به خاطر مستقل شدن خرید ترون TRX تقریبا 50 میلیون دلار ارز  شد.

بار دیگر در سال 2020 تقریبا 33 میلیارد ارز خرید ترون TRX به خاطر حفظ واضح شدن و عدالت آزاد شد.

نگهداری ارز TRON با کیف پول‌های مختلف خرید ترون TRX

جهت حفظ کوین های TRON بایستی از کیف پول های دیجیتال بهره ببرید. کیف پول های دیجیتال مدل‌های گوناگونی دارند که هرکدام با در نظر داشتن خصوصیات خود آپشن های امنیتی متنوعی را برای کاربران فراهم می‌کنند. همواره دقت داششته باشید که در زمان انتخاب کیف پول دیجیتال ایمنی کیف پول را اولین الویت خود قرار دهید.

برای بهترین کیف پول ارزهای دیجیتال، بایستی بین کیف پول های نرم افزاری و سخت افزاری انتخاب کنیم که بیشتر از همه موارد به خود کاربر بستگی دارد.

خرید ترون
خرید ترون

بعضی از برترین کیف پول ها جهت خرید ترون TRX به عبارت زیر است.

کیف پول سخت افزاری لجر نانو اس (Ledger Nano S)

کیف پول سخت افزاری لجر نانو ایکس (Ledger Nano)

کیف پول سخت افزاری ترزور مدل تی (TREZOR Model T)

کیف پول سخت افزاری کیپ کی (KeepKey)

کیف پول سخت افزاری Sugi

کیف پول انحصاری شرکت خرید ترون TRX (موبایل و تحت وب)

کیف پول تحت وب و موبایل Eidoo

کیف پول تحت وب Tronscan

کیف پول دیجیتال Cobo

کیف پول دیجیتال imToken

کیف پول trust wallet

کیف پول atomic wallet

اما یکی از به روز ترین و برترین کیف پول های ارز TRON در روزهای گذشته، کیف پول قانونی خود این شرکت یعنی خرید ترون TRX لینک TRON LINK است که به خاطر ایمنی زیاد و کاربری راحت برای خیلی‌ها منتخب شده است.

آینده این ارز

به گزارش بیت ابر تحلیلگران بازار رمزارزها در باره ارز TRON از یادگار گلوله برفی نام می‌برند و بر این باورند تا پایان سال 2022 نرخ این ارز به سوی 0.20 دلار راهی خواهد شد. قراردادهای هوشمند وظیفه حائظ اهمیتی در رونق خرید ترون TRX در آینده خواهد داشت و نرخ پایین در معاملات و زمان پردازش فوری، کاربران متعددی را به سمت این شبکه جذب خواهد کرد.

با وجود همه این‌ها نباید یادمان برود که سپرده گذاری بر روی این ارز، و بازار بی‌ثبات رمزارزها دارای ریسک است و مستلزم علم و سابقه است!

Rate this post
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوزده − سیزده =