خرید کاردانو

خرید کاردانو

شما میتوانید ارز های محبوب خود را  , که درصد سود بالایی به خریداران خود میدهد را در سریع ترین زمان ممکن تهیه کنید.

مراحل خرید کاردانو :

  1. ثبت نام و عضویت
  2. اضافه کردن ارز انتخابی به سبد خرید
  3. پرداخت و شارژ شدن کیف پول مجازی شما

خرید کاردانو در این مقاله می خواهیم به بررسی این ارز و همینطور خرید کاردانو بپردازیم.

سیستم این ارز،‌ همراه آن با عنوان Ada قادر است جهت ارسال و دریافت مبالغ دیجیتالی بکار برده شود. این ارز با قابلیت نقل و انتقال پر سرعت و ایمنی بالا بواسطه ی رمزنگاری،‌ این روز ها طرفداران بسیاری پیدا کرده است.

 خرید کاردانو

این ارز یک ارز محبوب از بستر های عهدنامه هوشمند است که هدفش برطرف کردن برخی از گسترده ترین مسائل صنعت کریپتوکارنسی تولید شده است و بعضی تحریم هایی که در مقدار دهی (محدودیت تعداد تراکنش های) بیت کوین و اتریوم را درست می کند.

خرید کاردانو
خرید کاردانو
پیشینه این ارز

خرید کاردانو یک بستر غالب بر بلاک چین است که مثل اتریوم امکان ساخت و انجام عهدنامه های هوشمند را دارد. فرقش این است که ایمنی خرید کاردانو با بکارگیری از ساختار چند سطحی فراهم شده است.این ارز نخستین برنامه غالب بر بلاک چین است که با فلسفه علمی و طبق پژوهش های دانشمندان و قضاوت این عرصه مدلسازی شده است. این سیستم و ارز آن (Ada) در تاریخ( ۲۴ آذر ۱۳۹۶) بصورت قانونی به بازار ارائه شد. مجموعه این ارز هر دو احتیاج کاربر و هماهنگ کننده رسمی را مد نظر گرفته اند. آن ها همواره سعی دارند تا بین مسائل قانونی و حریم شخصی کاربران، توازن بر قرار کنند.
این بستر همینطور از زبان برنامه نویسی Haskell بهره می گیرند که بر عکس ارز اتریوم،‌ در مقابل اشتباهات احتمالی محفوظ است. با در نظر داشتن آینده ای پیچیده و مبهم سیستم های غالب بر بلاک چین، انعطاف پذیر بودن برنامه در این مدت زمان خیلی با اهمیت است. حدس زدن در خصوص وضعیت یک برنامه در ماه ها یا سال های بعد حدودا امکانپذیر نیست، پس یک زبان برنامه نویسی قدرتمند مثل Haskell، با حد و مرز تشخیص اشتباه برنامه نویسی، بطور تقریبی از ساخت برنامه ها و سیستم های بی هدف جلوگیری می کند.
بر عکس بعضی ارزهای  دیگر، هدف مجموعه خرید کاردانو، درست کردن کلیه سامانه مالی نیست. خواسته آنها هوشمند سازی و دقت زدایی برنامه ها و پروسه کمپانی ها و بانک هاست. موسس این ارز،‌ شخصی به نام چارز هاسکینسون است که خودش یکی از کارمندان مجموعه رونق دهنده اتریوم بوده است. به خاطر اینکه اغلب رونق دهندگان و سرمایه گذاران تازه کار این ارز ژاپنی هستند و تشابه بسیاری با اتریوم دارد، به این ارز، اتریوم ژاپنی نیز می گویند.
هم اکنون سه کمپانی زیر روی رونق خرید کاردانو فعالیت می کنند:
The Cardano Foundation , Emurgo, IOHK
علاوه بر کمپانی های بالا، چند مجموعه دیگر به صورت جدا در حال فعالیت روی کد منبع آزاد و تولید برنامه‌های غیرمتمرکز روی آن هستند. بعد از از دو سال پژوهش و تست، در ۲۸ سپتامبر ۲۰۱۷ (۶ مهر ۹۶) سیستم اصلی این ارز اجرا و اندکی بعد ارز  Ada به لیست بیترکس، گسترده ترین صرافی آن موقع، افزوده شد.

نحوه خرید کاردانو

جهت فروش کاردانو و خرید کاردانو، مناسبترین کار رفتن به یک صرافی است.
ما به عنوان یک شهروند ایرانی به دو روش می توانیم اقدام به خرید کاردانو کنیم:
روش اول: خرید به صورت مستقیم از سایت‌ بیت ابر از طریق کارت بانکی و ریال
روش دوم: خرید بیت کوین و دیگر ارزها از طریق سایت‌های ایرانی با استفاده از ریال و کارت بانکی و پس از آن، تغییر آن به این ارز در صرافی‌های خارجی مانند بایننس

خرید کاردانو
خرید کاردانو

پس از خرید کاردانو، برای حفظ و نگهداری این ارز ADA بایستی یک کیف پول بسازید کنید. کیف پول قانونی این ارز «Daedalus» نام دارد. این کیف پول در سیستم عامل‌های ویندوز، مک و لینوکس قابل راه اندازی است. اگرچه ورژن موبایل این کیف پول به زودی مدلسازی خواهد شد.

استخراج این ارز

این ارز جهن خارج سازی از الگوی اثبات سهام به جای استفاده از ثبات کار بهره می گیرد.

تعریف اثبات انجام کارProof of Work

اثبات کار در سیستم  همراه بلاک چین مستقل،‌ مثل بیت کوین،‌ اتریوم، لایت کوین و … یک سیستم امنیتی است که با خواسته اش جلوگیری از تعرض های سایبری مثل دیداس مدلسازی شده است. در این تعرضات که یک یا چند رایانه اصلی مورد حمله قرار می‌گیرند، با فرستادن تقاضای جعلی و تعرضات بزرگ، شبکه غیر قابل دسترس می شود. بر اساس این قواعد، ماینرها با داشتن سیستم خود روی شبکه، در مقابل کاری که انجام می دهند کوین تازه ای خارج می شود و به ماینرها اختصاص می یابد.

نحوه عملکرد ارز

این ارز در دو سطح پیشرفته است که تمامی اعتبار های درون حساب ها را از شیوه انتقال اعتبار میان سایر حساب ها را متمایز می‌کند. این جدا سازی موجب انعظاف پذیری هر چه بیشتر قراردادهای هوشمند بستر خواهد شد. کمپانی ها این امکان را دارند که از این جدا سازی برای سفارشی سازی هر چه بهتر قراردادها بهره مند شوند.

خرید کاردانو
خرید کاردانو
هدف

هدف خرید کاردانو ، ساخت یک بلاک چین است که قادر باشد کارایی مناسبتری در مقایسه با به بلاک چین های گذشته داشته باشد ، بدین معنا که بتواند معاملات بیشتر، قیمت پایین تر و با سرعت بیشتر را بررسی کند. این ارز، نامش ADA است. مجموعه Cardano با گذشت ارائه اولیه سکه ICO خود 63 میلیون دلار گرد آوری کرد. از آن موقع، سرمایه ADA در بازار به 33 میلیارد دلار رسیده است.

والت یا کیف پول

خرید کاردانو و همینطور ارزهای دیگر خود را از سایت بیت ابر انجام دهید. شما این امکان را دارید که در این سایت تعرفه های لحظه ای مدل های مختلف ارزها را ارزیابی کنید.

خرید کاردانو
خرید کاردانو
سخن آخر

با توجه به مطالب مقاله خرید کاردانو ، به جای بهره گیری از الگوی بیت کوین، از یک الگوی تازه PoS به اسم Ouroboros بهره می برد. به صورت کلی این ارز برنامه ای است که بسیاری از مسائل که جهان ارزها با آن درگیر است را از میان حذف کرده. پس از هک DAO روی سیستم اتریوم، توجه اصلی رونق دهندگان بر ارزیابی کدها بوده و بدین وسیله ایمنی شبکه را بهتر تامین می‌ کنند. در نهایت این ارز را می شود به عنوان یک سیستم محافظت شده به شمار آورد که قادر است با بافت دو سطحی، خصوصیات اتریوم و بیت کوین را باهم پوشش دهی نماید.
در صورتیکه جدیدا تصمیم وارد بازار  شوید و قصد خرید کاردانو را دارید، به شما پیشنهاد می کنم نخست تحلیل تکنیکال و تحلیل فاندامنتال را کاملا یاد گرفته و بعد با احتمال خطر کمتری راهی این بازار شده تا موفق شوید سود های دلاری دریافت کنید.

4.7/5 - (9 امتیاز)
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

13 − 11 =