بهترین سایت خرید و فروش ارز دیجیتال

معرفی

شما میتوانید ارز های محبوب خود را  , که درصد سود بالایی به خریداران خود میدهد را در سریع ترین زمان ممکن تهیه کنید.

مراحل معرفی بهترین سایت خرید و فروش ارز دیجیتال :

  1. ثبت نام و عضویت
  2. اضافه کردن ارز انتخابی به سبد خرید
  3. پرداخت و شارژ شدن کیف پول مجازی شما

بهترین سایت خرید و فروش ارز دیجیتال در اغلب موارد نیاز دارید که ارز ها و یا ارز واقعی خود را به بیت کوین و یا برعکس مبدل کنید. در این بین وبسایت ‌های اکسچنج بیت کوین و خرید و فروش کارهای تبدیل را به آسانی برای شما انجام می‌دهند. تبدیل و یا اکسچنج ارز به ایمنی زیادی نیاز دارد و امکانش هست وبسایت‌هایی برای کلاهبرداری ساخته شده باشند؛ با این وجود ایمنی از اهمیت بالایی برخوردار است. اکسچنج‌های ارزها همچنان نیز تازه هستند و رفته رفته بیشتر و بیشتر مورد دقت قرار می‌گیرند. در سال ۲۰۱۷ شاهد بیشتر شدن میزان معاملات در این اکسچنج‌ها بودیم و این روال هنوز هم ادامه خواهد یافت. اکسچنج‌ها به دو گروه اکسچنج‌های متمرکز و غیرمتمرکز دسته بندی می‌شوند. اکسچنج‌های متعددی در جهان سعی در گرفتن میدان رقابت در بهترین سایت خرید و فروش ارز دیجیتال دارند و بمنظور این کار کوشش بسیاری می‌کنند. در این مقاله از بیت ابر به ارائه x-change ها و بهترین سایت خرید و فروش ارز دیجیتال شناخته شده جهان خواهیم پرداخت. همراه ما باشید.

بهترین سایت خرید و فروش ارز دیجیتال
بهترین سایت خرید و فروش ارز دیجیتال

اکسچنج متمرکز  چیست؟

اکسچنج متمرکز، یک بستر آنلاین خرید و فروش و دیگر ارزهای رمزنگاری شده است. در این اکسچنج‌ها شرایط استفاده از رمز ارزها با فیات یا ارزهای موجود (جفت کریپتو/فیات) و خرید یا فروش ارز با یک ارز دیگر (جفت کریپتو/کریپتو) وجود دارد. در حقیقت این اکسچنج ‌ها یک بازار آنلاین برای تمام شبکه ارزهای دیجیتالی هستند.

متمرکز بودن اکسچنج‌ها به این معناست که یک رابط قابل اعتماد بمنظور رسیدگی به هر سرمایه استفاده شده در معاملات، وجود داشته باشد. مسائل متعددی از سرمایه گذارانی وجود دارد که به خاطر فراموش کردن و نداشتن کلید های شخصی خود، صدها هزار دلار پول خود را از دست داده‌اند. در صورتیکه پول آنها در یک اکسچنج متمرکز بود، آنها دغدغه این موضوع را نداشتند و به راحتی با نشان دادن گذرنامه یا تأیید کارت شناسایی برگشت داراییشان امکان پذیر بود.

اکسچنج متمرکز با اکسچنج غیر‌متمرکز چه فرقی دارد؟

ارزها و بلاک چین اساسا غیر متمرکز هستند و این مسئله به اکسچنج‌‌ها این امکان را می دهد می دهد که غیر متمرکز باشند. به بیانی ساده، یک اکسچنج غیر متمرکز ارزهای دیجیتالی یا Decentralized Exchange با ساخت یک فضای بدون اعتماد و بسیار قدرتمند، رابط را از بین می برد. معاملات بواسطه قراردادهای هوشمند انجام می‌ گیرد تا پول از دست رابطی عبور نکند؛ این یک شبکه همتا به همتا است. DEX همچنان هم اول راه است و خیلی پر طرفدار نیست.

بهترین سایت خرید و فروش ارز دیجیتال
بهترین سایت خرید و فروش ارز دیجیتال

تائید هویت در اکسچنج‌ها بمنظور ساخت حساب کاربری

خیلی از اکسچنج‌ها به کاربران این امکان را می‌دهد بدون نیاز به تایید هویت یک حساب کاربری را ایجاد کنند، اما این حساب‌ها برخوردار از محدودیت‌های واریز و برداشت از حساب هستند. تایید هویت پایه به صورت کلی مستلزم عکسی از گذرنامه یا کارت شناسایی کاربر دارد و این کار، تایید هویت دو مرحله‌ای یا Two Factor Authentication را فعال می کند. ۲FA یک رمز عبور شخصی است که هر سی ثانیه مجدد تولید می‌شود و هر دفعه که یک کاربر وارد حساب کاربری خود می شود، بایستی آن را وارد کند. تائید هویت دو مرحله ‌ای بیشتر بر روی گوشی کاربر ذخیره می شود.

بهترین سایت خرید و فروش ارز دیجیتال

۱) وبسایت اکسچنج Coinbase.com

کوین بیس علی رقم یک از بهترین سایت خرید و فروش ارز دیجیتال اکسچنج یک کیف پول نیز هست که می شود در آن پول ها را نگهداری کرد. کوین بیس از بیت کوین، اتریوم، بیت کوین کش و لایت کوین و سایر ارزها در ۳۲ کشور حمایت می کند. این بستر ۱۰ میلیون کاربر دارد و ۵۰ میلیارد دلار پول  را معامله می کند. در صورتیکه می خواهید وارد کار ارز ها شوید اما نمی خواهید درگیر شوید، خرید و فروش در سایتی  مثل کوین بیس شیوه مناسبی هستند.

۲) وبسایت اکسچنج binance.com

بهترین سایت خرید و فروش ارز دیجیتال اکسچنج بایننس شرایط خرید و فروش بیشتر از ۱۰۰ ارز  را برای اشخاص آماده می ‌کند و با کارمزد اندک این معاملات را به پایان می ‌رساند. این سایت اکسچنج معاملات ارزهای پایه حاوی: بیت کوین، اتریوم، لایت کوین و Bennelong را تامین می‌کند. بایننس در هنگ کنگ بنیان گذاری شده است. هم اکنون بیشترین حد معاملات در این اکسچنج صورت می گیرد.

با این وجود که داشتن تایید دو مرحله ای در این اکسچنج امکان خروج تا ۱۰۰ بیت کوین را در هر روز دارد، با داشتن مرحله اول فقط امکان برداشت کمتر از ۲ بیت کوین در روز موجود است.

۳) وبسایت اکسچنج Bittrex.com

این شبکه جزو بهترین اکسچنج ها است. همینطور طرفداران بسیاری دارد زیرا ظاهری ساده همراه با رابط کاربری راحتی دارد. به جز این بیشتر از ۱۹۰ ارز  رمز نگاری شده را حمایت می کند. فرآیند عضویت شما در این سایت با سرعت بالایی صورت می گیرد. در صورتی که بهترین کوین‌هایی که با آنها ترید می‌شود بیت کوین و اتریوم هستند، بیترکس برخوردار از ۲۵۰ ارز گوناگون است.

بهترین سایت خرید و فروش ارز دیجیتال
بهترین سایت خرید و فروش ارز دیجیتال

۴) وبسایت اکسچنج localbitcoins.com

وبسایت لوکال بیت کوینز با بیش از یک میلیون کاربر از تمام دنیا همینطور ایرانیان یک بازار بین المللی جز بهترین سایت خرید و فروش ارز دیجیتال به حساب می‌ آید. این سایت اکسچنج با وجود شرایط شیوه های پرداخت مختلف از جمله کارت‌های شتاب بانکی و ارسال تبلیغ یا خرید بدون ارسال تبلیغ را برای کاربران آماده می کند.

۵) وبسایت اکسچنج gdax.com

این اکسچنج یکی از پر طرفدار ترین و بهترین سایت در دنیا است. GDAX برای اشخاص مبتدی خوب نیست، اما برای مارجین تریدینگ و همینطور معاملات جفت کریپتو/فیات و جفت کریپتو/کریپتو خوب است. کاربران این اکسچنج بواسطه شرکت بیمه تا ۲۵۰,۰۰۰ دلار ، بیمه می شوند. معاون رئیس Coinbase بیان کرده: کوین‌بیس برای کاربران عادی ساخته شده است، در صورتی که GDAX برای تریدرهای ماهر و حرفه ای ایجاد شده است.

۶) وبسایت اکسچنج Poloniex.com

در صورتی که شما قصد دارید بدون دغدغه و استرس در خصوص محدودیت های سیستم معامله را انجام دهید، وبسایت اکسچنج پولونیکس مناسب ترین انتخاب و جز بهترین سایت خرید و فروش ارز دیجیتال است. این سایت امکان حمایت از کل ارزهای رمز نگاری شده را دارد.

۷) وبسایت اکسچنج changer.com

یکی از بهترین سایت خرید و فروش ارز دیجیتال مطمئن ترین و همینطور می شود گفت پر سرعت ترین وبسایت های موجود در این حوزه هست که شما این امکان را دارید با بهره گیری از آن هر مدل ارز را به یکدیگر مبدل کنید. مخصوصا این سایت در حوزه اکسچنج بیت کوین و دیگر ارز های دیجیتالی هم فعالیت می کند. می توان از چنجر به عنوان یکی از برترین سایت های اکسچنج بیت کوین نام برد.

از دیگر ارز هایی که می شود در این وبسایت به یکدیگر مبدل کرد ، پول های پرفکت مانی، بیت کوین، پاییر، AdvCash، اتریوم، رایپل،دش، مونرو، زدکش،لایت کوین و بیت کوین کش هستند. همینطور اگر پرفکت مانی دارید، این امکان را دارید کلیه ارز های گفته شده را خریداری نمایید.

بهترین سایت خرید و فروش ارز دیجیتال
بهترین سایت خرید و فروش ارز دیجیتال

۸) وبسایت اکسچنج alfacashier.com

این وبسایت نیز همانند changer از پرفکت مانی حمایت می کند اما سرعت پایینی نسبت به وبسایت اول دارد. از دیگر ارز های که میشود در این سایت تبدیل و یا خریداری کرد ریپل، اتریوم، بیت کوین، زدکش، لایت کوین و بیت کوین کش می باشند.

۹) وبسایت اکسچنج Kraken.com

این شبکه، قادر است انتخاب خوبی برای شما باشد البته اگر مسئله ای ندارید که معاملات شما با بیت کوین چند روز زمان ببرد . گام های فعال سازی اکانت در یکی از بهترین سایت خرید و فروش ارز دیجیتال در این شبکه، یکی یا دو روز طول می کشد، همینطور نخستین معامله شما هم چند روز زمان خواهد برد. اگرچه که بعد از آن وضعیت بهتر می شود.

۱۰) وبسایت اکسچنج cobinhood.com

وبسایت اکسچنج کابین هود یک صرافی به نسیت تازه و جز بهترین سایت خرید و فروش ارز دیجیتال با کارمزد معاملاتی صفر (کارمزد واریز و برداشت وجود دارد) است و برخوردار از سه لِوِل تائید گوناگون با محدودیت‌های مختلف است. ظاهر گیرا و رابط کاربری خوب برای معاملات هم از دیگر خصوصیات این وبسایت به حساب می‌ آید.

۱۱) وبسایت اکسچنج changelly.com

وبسایت چنجلی شامل یکی از بهترین سایت خرید و فروش ارز دیجیتال در میان صرافی‌های خارجی می‌باشد و امکان تبدیل بیشتر از ۲۰ ارز دیجیتال را تامین کرده است. در این سایت اکسچنج ارزها به شکلی کاملا پر سرعت و با مراحلی راحت انجام می‌گیرد و کاملا برای افراد مبتدی مناسب است. اگرچه که افراد حرفه‌ای‌ هم طرفدار این سایت اکسچنج هستند و از آن بهره می برند.

۱۲) وبسایت اکسچنج coinpayments

وبسایت کوین پیمنتز جزو آن از گروه بهترین سایت خرید و فروش است که هم به عنوان کیف پول الکترونیکی مورد بهره گیری قرار دارد و همچنین می توان تبدیل ارز‌های گوناگون مانند بیت کوین را در آن انجام داد. این وبسایت بیشتر از ۴۵ ارز دیجیتال متنوع از جمله بیت کوین، لایت کوین و اتریوم را حمایت می کند.

بهترین سایت خرید و فروش ارز دیجیتال
بهترین سایت خرید و فروش ارز دیجیتال

۱۳) وبسایت اکسچنج kucoin.com

میتوان بیان کرد که اکسچنج یک صرافی و بستر معاملاتی با نقدشوندگی سطح بالایی می ‌باشد که شرایط حداکثر برداشت ۲ بیت کوین را بدون احراز هویت را را دارد. با احراز هویت این امکان وجود دارد که بیشتر از این حد هم برداشت کنید. کایو کوین به ازای هر معامله ۰.۱ درصد کارمزد اختصاص می‌دهد و رابط کاربری خوبی هم دارد.

در زمان انجام معاملات در اکسچنج‌ها حتما به این موارد دقت داشته باشید:

به گزارش بیت ابر خیلی از صرافی‌ ها مثل coinbase، kraken، Poloniex, Bittrex, Bitfinex, Bithumb, Coinone امکان ثبت نام ایرانیان را ندارند، بنابراین این صرافی‌ها را فراموش کنید.

تاریخ نشان داده حتی در بهترین سایت ها که امکان هک شدن صرافی‌ها بالاست، پس تنها سرمایه‌ای که می توانید آن را از دست بدهید در صرافی نگهدارید.

بمنظور ذخیره سازی طولانی مدت ارزها، از کیف پول‌های قانونی استفاده کنید.

خرید و فروش ارز ها مستلزم علم و تجربه کافی در این خصوص دارد.

4.5/5 - (11 امتیاز)
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هفده − 4 =